Pytania o Ajia NapaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ajia Napa
Jak rozwiązać problem ze śpiewem na żywo i animacją? Nie do zniesienia jest słuchanie tego wycia po godzinie 20. Nie słyszę własnego głosu w pokoju!
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Biorę wędkę na odpoczynek, wypuszczanie ryb nie wchodzi w grę, bo ryby też lubię jako smakosz. W hotelu nie ma kuchenki do gotowania.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
alkohol i lekkie napoje
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Planujemy wyjazd na majowe wakacje do tego hotelu, nie wiemy czy jest tam kort tenisowy. Proszę mi powiedzieć, czy jest sąd?
9 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy na Cypr, kto jest z nami, baw się i nie myśl o niczym
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Pierwszy raz jadę na Cypr, moja córka ma 9 lat, a moja mama Wybraliśmy hotel Calisto 4* i wyżywienie all-inclusive, planujemy wybrać się do parku wodnego w Ayia Napa, do śpiewające fontanny i dwie wycieczki od touroperatora Biblio Globus. Prosimy o poinformowanie, czy hotel może zmienić jedzenie na nie all inclusive lub zmienić rezerwację biletu na śniadanie i kolację. I ogólnie, jakie jest najlepsze jedzenie do jedzenia w hotelach na Cyprze?
11 lat wstecz  •  3 abonent 12 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy touroperator Biblioglobus może wykupić ubezpieczenie za niewyjazd z Cypru w nieprzewidzianym wydarzeniu Faktem jest, że bilet został już wystawiony na wczesną rezerwację w lutym, do tej pory zapłacili za bilet 50 procent, czyli , połowa kosztów. Ale wtedy nastąpił nieoczekiwany incydent, mama nie mogła ze mną pojechać, bo babcia była poważnie chora. Początkowo bilet był wystawiony na dwie osoby dorosłe i dziecko w wieku 9 lat. Bilet został wystawiony 25 lipca, jeśli zmienisz rezerwację wycieczki, nastąpi duża strata pieniędzy. Jak być w tym przypadku????
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 43 odpowiedź
Jeśli to możliwe pieszo, ile telepaty?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie można je kupić? Jaka jest przybliżona cena? Czy są tam dostępne kwiaciarnie? Powiedz mi, Proszę!
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jadę pierwszy raz na Cypr brałem all inclusive proszę powiedz mi czy można zabrać wodę z baru np na plażę lub na spacer bo słyszałem że jedzenia nie można wynieść .
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
we wrześniu będziemy na Cyprze, bardzo chcę pływać z delfinami. Powiedz mi, proszę, gdzie jest koszt? Dzięki:)
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
czy potrzebuję prawa jazdy na quad na Cyprze? i czy można nim jeździć po ścieżce rowerowej.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Za tydzień jedziemy do Ajia Napa. Interesuje się rozrywką w mieście. Jak tam park wodny (dobry czy nie).
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jaki jest średni koszt produktów (ser, wędliny, nabiał, pieczywo, warzywa, owoce. Ile kosztują soki, woda, wino?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jakie wycieczki wybrać? Co możesz zobaczyć i gdzie iść z dzieckiem w wieku 9 lat?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Kto był w Margadin 3* w maju 2012? Twoja opinia?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Ile kosztuje meze? A gdzie można spróbować w pobliżu hotelu Margadin 3*?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Ile kosztuje obiad dla 1 osoby dorosłej w kawiarni, tawernie? w euro
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ile kosztuje bilet do aquaparku, parku rozrywki w Ajia Napa dla osoby dorosłej i dziecka?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Lecę na Cypr, pierwszy raz będę za granicą, wszystkie bilety hotel zarezerwował, teraz nie mogę się domyślić, ile pieniędzy zabrać ze sobą? ile wszystko jest drogie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
witaj, powiedz mi ceny na wakacje, rozrywkę, wycieczki, dyskoteki.
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam) Na Cypr jedziemy pierwszy raz i chciałbym wiedzieć ile kosztuje wynajęcie samochodu, skutera dziennie w Ayia Napa, czy benzyna jest tam droga. Czy kupowanie wycieczek od lokalnych firm jest niebezpieczne??? Z góry dziękuję)))
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź