Pytania o Ajia NapaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ajia Napa
Witam Zameldujemy się w tym hotelu 12.10.18 z małym dzieckiem. Czy możesz mi powiedzieć, czy w pokojach jest łóżeczko dziecięce, czajnik i lodówka? Czy to jest dodatkowe. opłata?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co musisz zabrać ze sobą i co Twój hotel zapewni za darmo? -żelazko -suszarka do włosów -ręczniki -naczynia -pościel czy to wszystko jest w twoim hotelu, czy musimy ją zabrać ze sobą?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, czy w pokojach jest suszarka do włosów? Jest on dostępny bezpłatnie lub za dodatkową opłatą. opłata?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Idę odpocząć z dzieckiem. A ja chciałbym wiedzieć, ile pieniędzy zabrać ze sobą? Jakie wycieczki i miejsca można zwiedzać? Z góry dziękuję))
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, jak możesz zabrać ze sobą składany parasol plażowy do samolotu. Coś nie jest jasne na stronie linii lotniczej, na przykład jest bagaż podstawowy, bagaż podręczny i parasol. Jak to jest brane pod uwagę, za dodatkową opłatą?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Kupiliśmy wycieczkę do Margadin. Zaoferowali budynek Aneks i pokój Aneks. A w głównym budynku cena za pokój jest o 7000 wyższa niż w aneksie. Ale na żadnej stronie nie ma zdjęcia budynku aneksu i pokoju aneksu. Jadę z dzieckiem i chcę mieć dobre warunki Dlaczego nie ma zdjęcia? Może są złe warunki? poczta [email protected]
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto powie Ci o numerach Standard? Hotel powiedział nam, że nie mają kuchni. Czy jest przynajmniej czajnik elektryczny i minilodówka?
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
MYŚLIMY NA 8-9 NOCY CZY MOŻNA ZAWSZE OBLICZAĆ KOSZT WYCIECZKI CZY W HOTELU JEST ALL INCLUSIVE?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
1 października jedziemy w podróż poślubną na 10 dni, nie chcielibyśmy być rozczarowani.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
bardzo potrzebne)
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam proszę o pomoc, nie mogę wybrać hotelu, ja, mój mąż i córka (5 lat) jedziemy do Ayia Napa w lipcu. Hotele Nelia Gardens, Limanaki Beach, Christofinia pomagają, który hotel jest lepszy. I nadal nie mogę znaleźć żadnych opinii o Nelia Gardens. A gdzie pospacerować z dzieckiem w Napa i czy są tam place zabaw? Dzięki!
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, które wycieczki lepiej wybrać: Cypr Północny - Kyrenia czy Famagusta. Nadal interesuje Cię pogoda, jaka jest temperatura powietrza i morza, czy jest bardzo gorąco?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam wszystkich! Proszę mi powiedzieć, gdzie lepiej pojechać na Cypr, aby odpocząć dwoje dorosłych i dziecko w wieku 9 lat. Hotel jest dobry jeśli chodzi o jedzenie, ale plaża jest kamienista, piszą, że po drugiej stronie jest zatoka z piaszczystą plażą. Myślimy, że może udamy się do Protaras, który hotel z dobrym jedzeniem i plażą poleciłbyś. Dziękuje za wszystko
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jedziemy do dwojga dorosłych i dziecka od 9 lat. Z Bibilio Globus wybraliśmy hotel w Ayia Napa CALLISTO HOLIDAY VILLAGE 4*.Wycieczka kosztuje zniżkę od biura podróży 144 tr. dla trzech osób, all inclusive na 15 dni i 14 nocy z Jekaterynburga. Hotel posiada dwie plaże: jedną skalistą, drugą w formie piaszczystej zatoki. Będziemy jeść od 25 lipca do 8 sierpnia. Ale teraz pomyśleliśmy o tym i postanowiliśmy może wybrać miasto Protaras. Czy plaże są tam lepsze, ludzie proszę o dobry hotel w Protaras ????
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam. Nazywam się Swietłana. Planujemy pojechać do tego hotelu: ja, moja mama i córka 9 lat. Kupiliśmy wycieczkę z wczesną rezerwacją na koniec lipca. Interesuje mnie przede wszystkim jedzenie: ostre czy nie, jakie napoje, soki, owoce, dania mięsne, warzywa objęte są systemem all inclusive. Czy jest animacja i personel rosyjskojęzyczny. Będziemy mieli pokój typu studio z bocznym widokiem na morze, jaki jest pokój, bardzo interesuje mnie też plaża, co to jest Sandy Bay, jak daleko od hotelu, czy w zatoce jest bardzo płytko. Czy daleko od lotniska. Ile kosztują leżaki i parasole na plaży. Byliśmy już na Krecie w miejscowości Gouves oraz w Turcji w Alanyi, więc postanowiliśmy podbić Cypr. Jakie są najlepsze wycieczki? Z góry dziękuję Ukryć
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, który hotel lepiej wybrać? Podróżujemy z przyjacielem. Interesuje się rekreacją młodzieży. Rozumiem, że nie będzie w samym hotelu, trzeba wyjechać do centrum, ale chciałbym się w ogóle nie zawieść. W zależności od kategorii cenowych i dostępności voucherów na wybrane terminy wybieram pomiędzy - Marina 3*, Florida Beach 4* i Freij Resort 4*. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie uwagi. Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Podróż była śmiercią! a:1:{i:0;s:30:"Grecian Bay 5*, Cypr, Ajia Napa";} Marzył o wyjeździe na wakacje, matka chciała wybrać dla syna to, co najlepsze. Ale tylko, że hotel był inaczej rozłożony, kawałek szkła przecina chłopca i wraca do domu w cynkowej trumnie. Kto jest winny? Czy hotel nie powinien dbać o bezpieczeństwo swojego hotelu, czy szkło, z którego są wykonane ściany, drzwi nie powinno być hartowane? Albo powinni zabijać przy najmniejszym dotknięciu. Gdzie jest sprawiedliwość?
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 42 odpowiedź
Czy można zamienić obiad na obiad? Gdzie taniej jest kupić wodę i żywność? Czy w pobliżu jest rynek? A jakie restauracje polecasz odwiedzić w Ajia Napa?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy jest usługa wypożyczania wózków dziecięcych w hotelu Atlantic Ainias lub w najbliższych hotelach?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Panowie, zaprawieni, miłośnicy Cypru, potrzebujemy waszej pomocy w wyborze hotelu... Głowa mi kręci się od informacji, ale i tak trzeba wybrać... Faros Hotel czy Okeanos Beach ??? Może ktoś odpoczywał w tych hotelach i naprawdę może wszystko opowiedzieć +/-? Z góry dziękuje za twoją pomoc!
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Pomóż mi wybrać między tymi hotelami. Jesteśmy dwiema rodzinami z dziećmi w wieku 11 i 5 lat
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Na wakacje z dzieckiem 1 rok 9 miesięcy. w którym hotelu najlepiej się zatrzymać? O ile plaża w ADAMS jest gorsza od plaży Nissi? Jak tam jedzenie, terytorium, plac zabaw? Dzięki.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Nie mogę znaleźć kosztów wycieczki do tego hotelu na marzec-kwiecień, 7 nocy, 2 osoby dorosłe i dziecko w wieku 11 lat.Dziękuję
12 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Czytałam wiele recenzji o tej plaży, dopóki obrazek nie uformował się tak: najpiękniejsza plaża na wybrzeżu, ale też najbardziej zatłoczona i brudna. Co więcej, ludzie, którzy mieszkali w pobliżu, zareagowali dobrze, a ci, którzy byli w centrum Ayia Napa i przeszli 2,5 km, nie widzieli w niej nic szczególnie pięknego. Powiedz mi, czy warto wybrać droższy hotel tylko ze względu na bliskość Nissi? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Atlantic Sancta Napa czy New Famagusta - według opinii oba hotele są dobre. Powiedzcie mi ludzie, co wolicie.
13 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Pokaż więcej »