Pytania o Ajia NapaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ajia Napa
Prognozy pogody piszą od 10.10 deszczy, a my mamy wycieczkę od 12.10..
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Drodzy specjaliści na Cyprze, powiedzcie mi, jaka jest pogoda w Ayia Napa pod koniec października i mniej więcej o wodzie. Planuję od 21.10-29.10. Nie wińcie mnie, ostatnie recenzje są sprzed 4-5 lat.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy morze nadaje się do pływania w maju? A może nadal jest zimno?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda w okresie marzec-kwiecień Czy można opalać się, pływać w Ajia Napa?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcę pojechać z córką na jesienne wakacje. Zarezerwuj hotel z wczesną rezerwacją. Jak jest w listopadzie? Czy są jacyś ludzie? Czy umiesz pływać w morzu? Czy rozrywka i restauracje są otwarte? Park wodny? Czy parki rozrywki są otwarte? Czy jakość obsługi w hotelach zależy od pory roku? Dzięki za informację. Marina Krasnodar.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Spotkaliśmy się z dzieckiem w Ayia Napa na początku czerwca i tutaj włosko-egipscy naukowcy przepowiadają tsunami. Jak realistyczne jest to, a konkretnie dla wschodniego Cypru?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dobrzy ludzie, może ktoś mieszka na Cyprze lub właśnie wrócił z wakacji, powiedz nam jaka jest teraz pogoda i ile stopni ma morze? To pytanie niepokoi do połowy maja. Dziękuję wszystkim za reakcję.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Witam Powiedz mi proszę, jaka jest teraz pogoda na Cyprze i ile stopni ma morze? W maju wybieram się do hotelu Nelia w Ai-Napa. Jeśli ktoś tam był, daj rekomendacje na temat hotelu i ogólnie wakacji na Cyprze. Byłbym wdzięczny za każdą radę!
13 lat wstecz  •  4 abonent 14 odpowiedzi
Mogę wziąć urlop tylko w drugiej połowie października, Turcja, Egipt mają dość, chcę coś nowego, jaka tam pogoda w październiku ??? jak tam życie nocne???
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź