OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Pierwszy raz zetknąłem się z tą firmą przez przypadek. uchwalona przez. po wizycie u innych zdałem sobie sprawę, że tu jest lepiej!) Menedżer Artem po prostu zaraził mnie pomysłem wyjazdu do Emiratów, podzielił się swoimi wrażeniami z kraju, pomógł mi wybrać hotel i nigdy nie żałowałem swojego wyboru ! z mojej rekomendacji dwie moje koleżanki już zgłosiły się do tej agencji i też były zadowolone!;). →
Polecam wszystkim biuro podróży "Jules Verne"!!! Podróżowanie z nimi to przyjemność! :) Długo trzeba było wybierać, dokąd się udać, ale z "Julesem Verne" wybór został dokonany szybko, sprawnie i za tę cenę......taniej nie znajdziecie!!! Na początku nawet nie wierzyli, że tak mało płacimy za tak cudowne wakacje) Menedżerowie są bardzo dobrzy, wyjaśnią wszystko w przystępny sposób i dobiorą wycieczkę zgodnie z chęcią i portfelem))) i co najważniejsze szybko i sprawnie! :) dzisiaj po raz trzeci wyjeżdżamy z nimi) Wielkie dzięki!!!. →
Wybrałem tę firmę przez przypadek, specjalnie szukałem wakacji na Filipinach. Zwróciłem się do innej firmy, ale odpowiedzieli mi bardzo powoli, potem zaproponowali jakiś nie do pomyślenia plan lotu, wydawało się, że wcale nie są zainteresowani nami jako klientem. I wybrałem pracę z Mansaną, ponieważ bardzo szybko otrzymałem wszystkie niezbędne informacje, odpowiedzi na wiele moich pytań, jeśli menedżer Alexandra nie mógł odpowiedzieć od razu, zawsze była informacja zwrotna. →
Współpracujemy z Pilgrimem od dłuższego czasu. Chcieliśmy odpocząć w Sylwestra. Ludmiła doradzała Bułgarii, hotel Leon 4 *. I nie zawiodłem się. W hotelu jest dobre spa, duży basen, miła obsługa. Jedyne, co mi się naprawdę nie podobało, to to, że darmowy skibus nie jeździł często w góry, ale ponieważ wszystko jest wystarczająco blisko, można tam dotrzeć pieszo. →
Decyzja o wyjeździe na wakacje była spontaniczna. Zdecydowaliśmy się na biuro podróży UKRAINIAN TOUR, ufając recenzjom i nie żałując. Ponieważ był to pierwszy wyjazd za granicę, pojawiło się wiele pytań i wątpliwości. Podziękowania dla managera Iriny za cierpliwość i pomoc w organizacji wyjazdu. →
Dzięki biuru podróży Mia Travel spędziliśmy w Dubaju cudowne wakacje. Bardzo mi się wszystko podobało, personel jest miły, szczególnie zwracam uwagę na dziewczynę Katyę. Wszystko poszło jak w zegarku, co oczywiście jest zasługą Mia Travel. Życzę więcej klientów, rozwoju i pomyślności. →
Cześć wszystkim. W zeszłym roku (2012) przejęli Grecję przez tę firmę. I to w bardzo krótkim czasie, gdy opcji nie było zbyt wiele. Naszą agentką była Katrina (bardzo sympatyczna, a co najważniejsze inteligentna dziewczyna). Znalazłem przyzwoity. Za te pieniądze wyszło dobrze. →
Piękne dziewczyny (biuro podróży MIA TRAVEL))), profesjonaliści w swojej dziedzinie! Poleciałem z nimi do Czarnogóry i ZEA, wszystko super, bez problemów, szybko i sprawnie!!! Skontaktuj się, nie pożałujesz!!! życzę wszystkim wspaniałych wakacji!!!!! →
I znowu Egipt! Na początku byłem sceptyczny... Nie stabilna sytuacja polityczna w kraju, a obsługa w Egipcie to nie to samo, ale kusząca cena, chęć wygrzewania się na słońcu i dziewczyny w agencji wciąż nas przekonywały. Na resztę wybrano Dahab i hotel Ibis Style, ponieważ chciałem nurkować i odbyć kurs nurkowania. →
Pracownicy biura podróży są bardzo mili i odpowiedzialni. Wybierz wycieczkę na każdy gust i budżet. Pakiet wycieczki został zorganizowany na czas i szybko. Korzystam z ich usług od ponad roku. Mianowicie: zakup biletów, przetwarzanie wiz, zakup wycieczek. Obsługiwany przez Irinę Bondar (zastępca dyrektora). →