OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
W listopadzie polecieliśmy do Indii z News Travel. Najgorsza jest organizacja. Na lotnisku okazało się, że bilety nie są w pełni opłacone i prawie zostaliśmy w domu. Dzięki obsłudze lotniska odlecieliśmy. Po przyjeździe do Indii nikt nas nie spotkał, chociaż transfer był opłacony, a do hotelu samodzielnie dojechaliśmy taksówką. →
Lecieliśmy z grupą 8 osób. do Hiszpanii na Majorce we wrześniu 2013 roku. Byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru hotelu, przygotowania pakietu dokumentów do wizy oraz pełnego briefingu na trasach wycieczek. Podziękowania dla Mariny i Olgi za udane wakacje. →
Zwróciliśmy się do Club-Tour z polecenia znajomych, bo po raz pierwszy zebraliśmy się na wakacjach po gwarancję i chcieliśmy zaufać dokładnie zaufanym osobom. Serdeczne podziękowania dla pracowników tej agencji, dzięki którym nasze wakacje były po prostu bajeczne! Zaproponowano nam wybór i szczegółowo opisaliśmy kilka opcji, biorąc pod uwagę nasze wymagania (podróżowało z nami 9-letnie dziecko), możliwości i życzenia, podpowiedzi i porady, po czym dokonaliśmy ostatecznego wyboru. →
Dziękuję, MIA Travel za wspaniałe wakacje na Cyprze. Wielokrotnie korzystaliśmy z tej firmy turystycznej i jesteśmy zadowoleni z obsługi. Jak zawsze wszystko jest szybkie. Radzę wszystkim! →
Dziewczyny są bardzo wyrozumiałe dla każdego klienta, doradzają dokładnie, co jest potrzebne, pomagają w wyborze i doradzają w zakresie ruchu i innych usług. Podziękowania dla Tatiany i Daszy za pomoc w organizacji wakacji. polecam →
Poleciałem z żoną do Sharmel Sheikh, jak cudownie jest znów dostać się do upału, chociaż nie na długo, wakacje są, cóż, bardzo krótkie (((((( Nie pierwszy raz jestem w Sharm i mam się z czym porównywać, widziałam wiele dobrych i złych rzeczy, ale hotel, który poleciłeś po prostu nas zachwycił :) Dziękuję za pracę, szybko i bez pośpiechu. →
Lecieliśmy pierwszy raz, więc kwestia wypoczynku była traktowana ze szczególnym niepokojem) Dziewczyny pomogły w wyborze hoteli i dały dobrą orientację w całym kraju, za co jestem im bardzo wdzięczna. Traktowali, można by rzec, jakby byli ich własnymi)) Jestem wdzięczny za wykwalifikowaną pracę! Na pewno skontaktujemy się ponownie!. →
Dobry dzień. Wakacje z operatorem raczej mnie rozczarowały niż pozostawiły miłe wspomnienia. Odpoczywał w Egipcie od 17.11.13 w Hotelu Tropicana Grand Azur. Najpierw powiedzieliśmy naszemu menadżerowi o chęci zobaczenia Morza Czerwonego i jego piękna. Według kierownika, wybrany przez nas hotel znalazł się w pierwszej piątce. →
Nie podobała mi się praca menedżera Svetlany na Cyprze. Po tej rezerwacji odmówiłem usług tej firmy i bezpiecznie zarezerwuję gdzie indziej. Wszelkie reklamy tej agencji dotyczące rabatów to kompletne oszustwo. Oferują zawyżone ceny i piszą podobno o zniżkach od touroperatorów. Graj po kursach wymiany. →
Wycieczka do Grecji, 14 dni, wycieczka autokarowa. Morze pozytywów))) Lider naszej grupy Bogdanka to złoty człowiek, doskonały organizator, sprytnie i łatwo rozwiązujący wszystkie kwestie (a było ich dość). Kierowcy Bogdan i Slava to mistrzowie, wielki szacunek dla nich za ich pracę. Autobus jest czysty, dobry, nie najnowsze modele, ale chłopaki go oglądają. →