OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Chciałbym podziękować agencji Golden Travel, a także menadżerowi Evgenia za pomoc w wyborze wycieczki i przygotowaniu dokumentów do wizy, a także za doradztwo we wszystkich interesujących kwestiach. Dziękuję za Twoją cierpliwość! →
Trasa z tej firmy turystycznej była po raz pierwszy nagrodą za zakup w Foxtrot. Poszliśmy. Lubię. Za drugim razem sami wybraliśmy wycieczkę w tej samej firmie. Zmieniono tylko plan podróży. Znowu dużo pozytywów. →
Mój mąż i ja mieszkamy razem od 7 lat w cywilnym małżeństwie, postanowiliśmy podpisać i pojechać do miasta moich marzeń - Paryża. W sierpniu (czek z dnia 15.08.2013) - zapłacili 5290 UAH. na wycieczkę „French Kiss” i planowany zapis w urzędzie stanu cywilnego w dniu 12.07.2013 r. →
Cześć! Nigdy nie piszę recenzji, ale tym razem postanowiłem. Pragnę wyrazić wdzięczność biuru podróży „Zebra” za niezapomniane wakacje. Specjalne podziękowania dla Aleksieja i Mariny. Są profesjonalistami w swojej dziedzinie, biorąc pod uwagę wszystkie nasze życzenia. →
Pojechaliśmy z tą firmą do Korosten na „Festiwal Placków Ziemniaczanych”. Choć niewiele zależało od samej firmy poza przeprowadzką, to jednak pragnę wyrazić wdzięczność towarzyszącej Ani, która mimo pogody i tego, że były dla nas dwa autobusy, nadal była w stanie zwrócić uwagę i odpowiedzieć wszystkie nasze pytania. →
Ludzie nie latają na odpoczynek z firmą Coral. To liderzy ANTI na rynku. Podejście do pracy obrzydliwe, ciągłe problemy. Zerowa organizacja. Kosztowna wycieczka do Turcji, reszta jest kompletnie zrujnowana. →
Na stronie internetowej agencji http://travel.poltava.ua/ru/ zamówiłem i opłaciłem łączną wycieczkę po Połtawie przez 2 dni. Kierownik Evgeny Zimin zaproponował pobyt w Palazzo, poza tym dostaliśmy możliwość wcześniejszego zameldowania się o 7 rano i nie musieliśmy nic dopłacać, co okazało się miłym dodatkiem do wycieczki. →
Z usług firmy korzystam od ponad 5 lat. Uczciwość, przejrzystość i odpowiedzialność za resztę turysty to główne cechy biura podróży „Edelweiss”. Z całego serca polecam tę firmę. →
Zarezerwowałem wycieczkę do Bułgarii we wrześniu. Straszna organizacja. Czekaliśmy na autobus 3 godziny przed wyjazdem. Na zewnątrz, gdzie nie było gdzie usiąść. Nie możesz wyjść z miejsca odjazdu do toalety ani po wodę, bo w każdej chwili może przyjechać autobus. Poproszony o udzielenie zrozumiałej odpowiedzi, co się dzieje, dlaczego jesteśmy spóźnieni i kiedy wyjazd z trudem otrzyma odpowiedź. →
Dzień dobry wszystkim, podróżuję z firmą od 3 lat W tym czasie chcę zwrócić uwagę na następujące kwestie: - responsywny personel i indywidualne podejście, zawsze można uzyskać interesujące informacje o kraju/wycieczce/wrażeniach itp. - pomoc w uzyskaniu wizy, przygotowanie dokumentów. →