OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Do Czech jeździmy co roku, ale Alijewowie po raz pierwszy podróżowali przez biuro podróży, dowiedzieli się o nich od krewnych męża. Polecieli do Pragi. Porównaliśmy ceny, które podało nam nasze biuro podróży (przejeżdżaliśmy przez nie już 3 razy) z cenami Aliyevów. →
Nie jestem prezentem dla organizatora wycieczek. Nie wychodzę specjalnie na wakacje, a wakacje są prawie zawsze spontaniczne i nie trwają długo. Chcę pojechać w określone miejsce, o tej konkretnej porze i nie drożej niż…. . )) „Z takimi prośbami daleko nie polecisz”, powiedzieli mi kiedyś w jednej agencji. →
Mąż polecił mi zająć się sprawą rodzinnych wakacji za granicą na weekend majowy. Zwróciłem się do ukrgeo - wszyscy byliśmy w szoku. Delikatnie mówiąc, rozczarowany. To były nasze pierwsze wakacje za granicą. Po tej podróży mój mąż nie ma już odwagi powierzyć mi tour ag (niestety)!!! Tak, oczywiście nie mieliśmy dużo pieniędzy (na czteroosobową rodzinę - do około 3 tys. →
Do Paryża + Disneylandu wybraliśmy się podczas jesiennych wakacji.Chciałbym podziękować managerowi Tarasowi za jego uważne i przyjazne podejście do klientów.Bardzo dziękuję Tarasowi za twoją pracę.Podobała mi się też praca towarzyszącej Olyi.).Przedtem spotykając się z nimi nikt nie wiedział, że w Dreźnie nie ma co robić z działającymi muzeami i niedziałającym centrum handlowym. →
Doskonałe biuro podróży. To biuro podróży nie jest daleko od pracy. Od początku zrobiłem przez nich paszport, wszystko było bardzo szybkie i jasne. Potem zdecydowali się na zakup biletu za ich pośrednictwem. Bardzo wykwalifikowani pracownicy. Specjalne podziękowania dla menedżerki Iriny Pritulyak. →
Bardzo złe towarzystwo. Na początek zapisałem się na ich listę mailingową u kolegów z klasy. Stale pokazują zniżki na wycieczki w ostatniej chwili. Dzwoniłem 4 razy. Cały czas mnie gdzieś wysyłali i za każdym razem obiecywali, że oddzwonią. Albo nie mają takich wycieczek, albo się rozmnażają. →
Przeszliśmy przez JOIN UP pierwszy raz, po przeczytaniu recenzji było to przerażające, ale okazało się, że nas bardzo spotkali no cóż, nie widziałem różnicy między JOIN UP a innymi touroperatorami (nie pojechaliśmy pierwszy raz) te same przewodniki z napisami JOIN UP, były też autobusy (nie było wifi w autobusie). →
Zacznijmy w kolejności. Wybrali mi wycieczkę zgodnie ze wszystkimi moimi życzeniami, a to nie jest takie łatwe) Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Dzwoniłem nawet po godzinach i odpowiadali na wszystkie moje pytania, co bardzo mnie cieszy)) Byłem bardzo zadowolony z wyjazdu, pomimo obecności nocnych przepraw. →
Polecieliśmy z przyjaciółmi do Turcji. Firmę polecali przyjaciele. Julia pomogła zdecydować o hotelu i potraktowała nasze prośby z całą skrupulatnością. Nie było żadnych problemów przed ani po. Chętnie skontaktuję się z Tobą więcej niż jeden raz. →
Indyk. Kemer. Przewodnik „Forman” i pani z tureckiego biura anextour to kłamcy i chamowie. Cudowni ludzie, dopóki im nie zapłacisz, a potem rzadcy chamowie. Turyści strzeżcie się!!!!!! Nie kupuj wycieczek z anex tour. Rozczarowany w stu procentach!!!!! Przeczytaj recenzje przed, a nie po, tak jak my!!!! →