OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Doskonały hotel Hotel jeszcze bardziej zasługuje na swoje gwiazdy. Wygląd piękny.Po remoncie pokoje są przestronne i czyste.nowe meble,czysta pościel (zmieniana codziennie)wszystko jest w łazience (mydło,szampon,papier toaletowy -dostarczane codziennie)...pokój ma czajnik i zestaw do herbaty i kawa... woda jest dostarczana codziennie. →
Pierwszy raz w Europie. Strasznie było zdecydować się na wycieczkę autobusową. Wiele powiedziano za i przeciw. Więcej było przeciwnych. Agent w naszym mieście po raz pierwszy polecił podróż autobusem, aby poczuć urok Europy. Pomyśleliśmy i zdecydowaliśmy. To jest cudowne. Mimo trudności w poruszaniu się w nocy wycieczka jest cudowna. →
Zameldowanie było szybkie, pokoje przestronne i czyste, śniadania dobre, duży wybór jedzenia, wcale nie byliśmy głodni. Plaża jest bardzo piękna i czysta, woda w oceanie ma +28, temperatura powietrza +35 +40., ocean jest tak piękny, że zapiera dech w piersiach, dużo ryb pływa w pobliżu i żółwie, papugi lecieć . →
Witam Roman i Irina!! Chciałem Ci podziękować za 2 Wizy. Ogromne DZIĘKUJĘ, jak już pisałam w e-mailu do wszystkich innych agencji, do których dzwoniłam, gdy usłyszałam, co mogę złożyć w paczce dokumentów, a czego nie mogę - po prostu mnie odwiodły. I powiedziałeś 99,9% )))) że ogólnie to nawet zaalarmowało . →
Pracownicy i pracownicy SAKUMS, To nie pierwszy raz korzystamy z Twoich usług, ale mówimy po rosyjsku, ale piszemy po ukraińsku, więc - Bardzo dziękujemy panu Markowi (znamy jego imię, ale nie będziemy go wymieniać) za jego „wycieczkę dyplomatyczną”, którą prowadził w czasie wakacji szkolnych, miał grupę objazdową składającą się ze studentów i zwykłych turystów. →
Chciałbym wyrazić wdzięczność firmie turystycznej Color travel, w szczególności oddziałowi w Charkowie na ulicy Koneva i osobiście Innie Netudykhata za doskonałą pracę. Latem kupiłem wycieczkę do Antalyi, a teraz stale korzystam z usług firmy przy zakupie biletów lotniczych za granicą. →
Jesteśmy bardzo niezadowoleni z wyjazdu!!!Scam for money!!Płacimy za wszystko sami,hotel nie jest wart swojej ceny,transport do bani,Sveta ŁAPA!!!!!!KAŻDEGO DNIA Z KIEROWCĄ!!!Jesteśmy bardzo przepraszam, zaoszczędź pieniądze i czas !!!! →
Właśnie wróciłem z podróży na Kubę. Chcę podzielić się wrażeniami z tymi, którzy boją się latać tak daleko i tak drogo. Chociaż nie jestem starszą osobą, rozumiem, że życie jest krótkie i mierzy się je nie czasem trwania, ale tym, jak jasne, ciekawe i bogate jest. →
Wielkie podziękowania dla Olgi za wspaniałą wycieczkę na Kretę! Odebrałem elegancki hotel, dobrze położony w pobliżu uroczego miasta Rethymno. Żadnych problemów z wizami i lotami. Po raz pierwszy pojechaliśmy na odpoczynek przez biuro podróży „7 Seas”, znajomi doradzili nam i wszystko poszło idealnie. →
Cześć wszystkim! Chcę podzielić się moim nastrojem po podróży! Naprawdę podobała nam się nasza podróż do Tunezji! Uwielbiałem safari jeepem po wydmach! Dzięki za wskazówki i porady. Wszystko jest brane pod uwagę, wszyscy są szczęśliwi! :))) Tunezję poleciło nam biuro podróży, ponieważ szukaliśmy czegoś niezbyt drogiego, a wakacje wypadły na początku października. →