OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
To było w zeszłym roku - nasi turyści zajęli się ciekawym rejsem z USA do Hiszpanii, 2 rodziny. Prowadziła nas kierownik operatora - Evgenia Doroshek (swoją drogą, potem została reżyserem). Na początku wszystko było różowo i kompetentnie, nasz manager w osobie Evgenii cierpliwie odpowiadał na wszystkie nawet najprostsze pytania. →
To biuro podróży polecił mi znajomy, który podróżuje z nimi przez 6 lat z rzędu. Chłopaki odebrali hotel, doradzili lot, aby rano odlecieć i wieczorem wrócić do Charkowa, nie tracąc czasu na odpoczynek. odpoczywał w Golden Fife w Hurghadzie. chociaż na początku myślałem o 4-gwiazdkowym hotelu. →
Dzień dobry! Kupiliśmy wycieczkę w firmie turystycznej „Fortuna”, kierownik pomógł nam ustalić program wycieczki, ponieważ wycieczki były bogate, a ceny różne i nie mogliśmy podjąć jednej decyzji z jedną osobą. Trasa zarezerwowanej przez nas wycieczki nie została nam potwierdzona, ponieważ nie zebrano liczby potrzebnych osób, ale zaproponowali nam alternatywę, ponieważ okazała się jeszcze krótsza, ponieważ było więcej dni i więcej krajów, i byliśmy już zaskoczeni, to wszystko dla nas, że nie poprosili o dopłatę, do tego, że wycieczka była droższa niż ta, którą zarezerwowaliśmy. →
Wspaniała firma, rozwiązują niemożliwe, wielokrotnie kontaktowałem się z nimi przy różnych okazjach. Paszport zagraniczny zrobiłem w jeden dzień, w tym pustym paszporcie zagranicznym włożyli Schengen na 2a lat. Wielkie dzięki dla nich. →
Wybierz firmę na podstawie rekomendacji. Wielkie podziękowania dla Julii za pomoc w uzyskaniu wizy. Stworzony dla całej rodziny. Wszystko jest kompetentne i jasne.W przyszłym roku planuję ponownie skontaktować się z tą firmą. DZIĘKUJĘ Turysto Zainteresowani mogą zapoznać się z relacją z wycieczki. →
Pierwszy raz skontaktowałem się z biurem podróży, więc bardzo się martwiłem, słyszałem negatywne opinie o Join Apa jako touroperatorze, ale ta agencja, nawiasem mówiąc, współpracuje ze wszystkimi touroperatorami. Zapewnia miłą zniżkę, gdy tylko jest to możliwe! Nadal poszłam z touroperatorem Join Up (ze względu na cenę). →
Biuro podróży „Siesta” w bardzo dziwny sposób świadczy usługi rezerwacji hoteli. Poprosiłem o najtańszy hotel. Dziękuję pod warunkiem: naprawdę HOSTEL- 3 noce kosztują 34,45 euro. Operatorowi zapłacono 109 euro (z rabatem). Za swoje usługi przedstawiciele touroperatora „Siesta” wzięli 300% kosztów rzeczywistej usługi. →
Mieszkam w Kijowie. Za radą znajomego zwróciłem się do biura podróży Sea & Snow Czerkasy. I nie żałuj! Wszystko było na najwyższym poziomie! Oraz komunikację ludzką, emocjonalną oraz profesjonalne porady i odpowiedzi na wszystkie pytania, które mnie interesują w dowolnym momencie. →
Jestem zmęczony marketingowymi frajerami typu: „Mamy najlepsze hotele… tylko my możemy Ci zaproponować… itd.”, więc kiedy szef (inspirator, guru) tej agencji Dmitrij szczerze przyznał, że te wycieczki są pakietem wycieczki, tj. opracowany przez touroperatora (nie biuro podróży) a zadaniem jest szybko i sprawnie dać mi to, czego chcę, a dodatkowo sam mogę wejść na stronę organizatora i wybrać wycieczkę z określoną ceną, oceniłem to jako najlepsza uczciwa oferta. →
Świetna firma, korzystałem z nich już kilka razy! W zasadzie pojechałem z nimi na Krym i święta majowe, aw tym roku postanowiłem wyjechać za granicę, wszystko mi się podobało. Organizacja wyjazdu, praca kierowników dziewczyn jest znakomita. Poszedłem, idę i pójdę z nimi. →