OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Dobry dzień. O biurze podróży dowiedziałam się z rozmów znajomych i licznych reklam na citylightach po mieście.Przyjechaliśmy i rozejrzeliśmy się, biuro bardzo porządne, sympatyczni managerowie. Wybierając wycieczkę, wzięliśmy pod uwagę wszystkie cechy (jako że podróżowało towarzystwo młodych i wesołych studentów) zatrzymaliśmy się w hotelu slavyanski 3*. →
Bardzo mnie zawiedli, złożyłem wniosek o wizę do Hiszpanii za pośrednictwem tej agencji, obiecali, że dotrą do mnie w tydzień, ale zrobili to w 3 tygodnie! w 3 tygodnie mogłam to zrobić sama i znacznie taniej! Kiedy zacząłem się oburzać, zaczęli być ogólnie niegrzeczni, mówią radujcie się, jeśli w ogóle to dostarczą, chociaż początkowo jest 100% gwarancji. →
Wakacje były udane, nawet nie wiem od czego zacząć, czas minął od powrotu z wakacji nie tak mało, ale kiedy wspominasz wakacje, uśmiech nigdy nie schodzi z twarzy! I tak postanowiliśmy z siostrą gdzieś polecieć, a potem za radą dobrych ludzi „wychodzimy” do Biura Podróży „Atlantis Travel”… Piękna dziewczyna uprzejmie zaoferowała nam wiele opcji i uważnie i cierpliwie wysłuchaliśmy wszystkich naszych pytań, ponieważ lecieliśmy pierwszy raz, a wielu rzeczy nie wiedzieliśmy i nie rozumieliśmy, wybraliśmy jedną z oferowanych nam opcji, jak się okazało, nie będzie ie bardzo ciekawie dla nas dwie młode dziewczyny, ponieważ miasto, które wybraliśmy nie było zbyt młode, a dziewczyna zaproponowała nam inną opcję, zgodziłyśmy się odpocząć trochę drożej . →
Witajcie drodzy „Cudzoziemcy”! Pozwól, że podzielę się moimi wrażeniami na Twój temat. Kilka lat temu, dzięki staraniom Twoich pracowników, mój mąż i ja odpoczywaliśmy na około. Mauritius. To były najbardziej niezapomniane wakacje, a nasze serca przepełniła wdzięczność dla Waszego biura podróży. →
Jakaś kobieta poradziła nam znakomitą wycieczkę w niskiej cenie, od razu zwróciła uwagę na mankamenty wycieczki i jej przywileje. A my sami mieliśmy prawo wyboru! Nie było problemów z formalnościami z płatnością, wszystko było jak wskazano na stronie + dostaliśmy zniżkę!Więc jesteśmy bardzo zadowoleni!!!Dziękujemy za wspaniały EUROTOUR!!. →
Od dawna marzyłem o zobaczeniu Pragi. Poszukiwany - dostał) To nie tylko miasto, to miejsce, w którym chcesz się zatrzymać i zamieszkać. Wycieczka trwała 4 dni, wliczając weekend. Razem z kierownikiem wybrali hotel nie w centrum, ale w pobliżu stacji metra. I nigdy nie żałowała swojego wyboru. →
Latarnia morska - po prostu klasa! Serdecznie dziękuję organizatorom wycieczki do Soledar do kopalni w dniu 17.11.2013. Od dawna planowaliśmy wyjazd do kopalni, zapisaliśmy się w Mayak z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, zapłaciliśmy w biurze, otrzymaliśmy bilety, a także wszystkie instrukcje dotyczące zwiedzania. →
Wybraliśmy się na wycieczkę z biurem podróży Mayak, poleconym przez znajomych. Od dawna marzyliśmy o tym, ale wycieczka jest dość rzadka, a bilety zawsze szybko się kończą. Podróż poszła dobrze! Cała rodzina jest bardzo zadowolona, spacerowaliśmy po kopalni 4 godziny! Najpierw wycieczka, potem czas wolny, można było się rozgrzać, pograć w piłkę, a dziewczynom zaproponowano aerobik i ćwiczenia oddechowe. →
Druga wycieczka z Edison Tour i drugie spełnienie marzeń! Niezapomniane dziesięć dni na Filipinach oraz emocje i doznania na nadchodzący rok. Znów byłem zadowolony z organizacji, wszystko było na najwyższym poziomie a wszystko to za bardzo niską cenę. Doskonałe zakwaterowanie, świetny bogaty program, ciekawe wycieczki. →
Moja żona i ja po raz pierwszy w życiu wybraliśmy się w rejs. Ludzie, powiem wam, jest po prostu super! Nigdy nie myślałem, że rejsy są tak ekscytujące. Przez tydzień zwiedziliśmy Barcelonę, Malagę, Maderę, Wyspy Kanaryjskie i jednocześnie cieszyliśmy się naszą morską podróżą. →