OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
1. Najniższa cena wycieczki zorganizowanej na Sri Lankę. 2. Irracjonalne przemyślane wycieczki. 3. Nie możesz zarezerwować miejsc w samolocie, możesz polecieć do Kolombo iz powrotem w różnych rzędach, nawet jeśli przybędziesz jako pierwszy przy odprawie. →
W Salo-tour pracuje pewien Victor, który zajmuje się rozwodem. Ponieważ komunikowaliśmy się z nim zdalnie o wycieczce do Bułgarii, ciągle grał na czas, argumentując, że nie ma dostępnych hoteli, potem po prostu nie odbierał telefonu przez kilka dni, zawsze obiecywał oddzwonić i nie oddzwonił. →
Zostałem zaproszony na wesele przez koleżankę - gdzie teraz mieszka z mężem - we Frankfurcie w Niemczech. Ze względu na przedślubne obowiązki nie zdążyłem się zorientować, że na taki wyjazd trzeba zaopatrzyć się w wizę Schengen z wyprzedzeniem. Spotkanie z koleżanką nie mogłoby się odbyć, gdyby nie biuro podróży „Świat bez granic”. →
Odpocząłem w Pradze po raz pierwszy i byłem bardzo zadowolony! Abbas polecił nam hotel Abe 3 *, stosunek jakości do ceny. Hotel nie jest luksusowy, ale bardzo dogodnie położony. Pokoje miały wszystko, czego potrzebujesz, czyste i wygodne. Śniadania też są dobre, o jedzeniu nie myśleliśmy aż do obiadu. →
Dziękuję wam za wspaniałe wakacje! Odpoczywaliśmy z mężem pod koniec września w Pradze w Red and Blue Design Hotel Prague 4*. Wszystkim bardzo się podobało! Hotel jest nowy i bardzo dogodnie zlokalizowany. 15 minut do Mostu Karola. Tym razem nie zamawialiśmy wycieczek, to nie pierwszy raz w Pradze, po prostu cieszyliśmy się spacerami, widokami i narodową kuchnią. →
Od dawna marzyłem o tej podróży, a teraz wreszcie się udało! To był ten rzadki przypadek, kiedy rzeczywistość okazała się nawet lepsza niż moje oczekiwania. Oczywiście pomogła w tym również wspaniała pogoda (pod koniec października we Włoszech t=23) oraz wspaniała przewodniczka Natasha Kovalenko i pozytywnie nastawiona grupa. →
Z "Premio Travel" polecieliśmy już po raz piąty! Wreszcie po raz kolejny trafiliśmy do grupy z przewodnikiem Ismailem! Wycieczka była świetna! W przeciwieństwie do naszej ostatniej wyprawy do Kapadocji 2 lata temu - nowe i jeszcze ciekawsze! Lataliśmy balonem na ogrzane powietrze, pływaliśmy po morzu i rzece, podróżowaliśmy przez podziemne miasto. →
Pierwszą rzeczą, która mi się spodobała, była miła dziewczyna, która gościnnie spotkała mnie w biurze firmy i poczęstowała filiżanką pachnącej herbaty, pogrążyliśmy się w wyborze podróży... Z początku bałam się, że nie zdecyduję się na wybór trasy, ale po uważnym wysłuchaniu wszystkich moich życzeń, słodka dziewczyna zaproponowała kilka opcji. →
Wraz z siostrą korzystamy z usług tego biura podróży od 2009 roku. Podróżowaliśmy z nich do Egiptu, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Grecji, Hiszpanii, Chorwacji, Cypru, niedawno wróciliśmy z Tajlandii. Dyrektorem tej agencji jest Julia, bardzo miła w komunikacji dziewczyna, uważna, responsywna, kompetentna w sprawach organizacji wypoczynku. →
Skontaktowałem się z firmą za radą przyjaciela. Bardzo zadowolony! Uwaga, biorąc pod uwagę nasze życzenia, radę, dobrą wolę, pracowitość na czas, brak papierkowej roboty.Nie mogłam nawet uwierzyć, że tak łatwo i prosto zorganizowali nasze wakacje.Serdeczne podziękowania dla Ekateriny Balanyuk i Natalii Żemanowej. →