OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
1. Firma została wybrana dzwoniąc do firm turystycznych. Podobała mi się rada. 2. Praca kierownika jest kryterium zauważenia firmy pozaturystycznej. Bystry, uprzejmy, przekonujący. 3.Nie. Nie podobał mi się proponowany hotel. Nie podobały mi się pracownicy aneksu wycieczkowego w Egipcie, którzy zaraz po przyjeździe okradali każdego turystę za 2$ sprzedając wizę za 17$ zamiast 15$. →
Właśnie wróciliśmy z trasy „Wprowadzenie do Paryża” (wyjazd 03.01.2014). Wrażenia z organizacji trasy-STRASZNE!!! A przede wszystkim - to przewodnik Julia Faichuk. Często jeździmy na zagraniczne wyjazdy, ale nigdy nie widziałem takiego nieprofesjonalizmu. Co jest warte samego faktu, że dwukrotnie straciła turystów: w Berlinie iw Paryżu. →
Dość znana sieć na Ukrainie Uważni i przyjaźni menedżerowie Na pewno skontaktuję się z Tobą w sprawie doboru i organizacji wszystkich przyszłych wyjazdów) →
Wczoraj właśnie przyjechaliśmy z trasy „Kolędy”. Mój mąż i ja bardzo lubiliśmy wszystko, od początku do końca. Wszystko było świetnie zorganizowane przez Aleksandrę (towarzysząca), przewodnik Andrzej bardzo ciekawa, niezrównana historia, mieszkał w hotelu "W Klarze" - pięknie, czysto, żywił nas pysznymi narodowymi daniami, ciężko było wstać od stołu od wielu smakołyków, każdej nocy domowe wino, Wycieczki są wyjątkowe - kompleks termalny w Kosinie, kadzie w Lumshory, które przeplatały się ze skokami do górskiej rzeki, gdzie łowiłem pstrąga i od razu go smażyliśmy, piękne, tajemnicze zamki z ich historyczną przeszłością, miasta z piękną architekturą, niezrównaną przyrodą, której nawet pogoda nie może przyćmić, ciekawymi muzeami, obrazami w chatach, w których można zapoznać się z tradycjami gastronomicznymi kilku narodów. →
Tango travel to dobre biuro podróży. W Sylwestra 2014 wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Krakowa i Pragi. Wszyscy byli zadowoleni! Szczególnie podobała mi się Evgenia, eskorta naszej grupy! Więc idź spokojnie z Tango Travel i nie bój się okropnych recenzji, które są w Internecie. →
Pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność Evgeny'emu Bronfmanowi za pomoc w zorganizowaniu naszej rodzinnej wycieczki. Powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni, to nic nie mówić. Dziękujemy za ciepłe podejście i profesjonalizm, dzięki Wam uniknęliśmy wielu problemów i dziękujemy za kontakt 24 godziny na dobę, to bardzo ważne!. →
Pojechaliśmy na wakacje spontanicznie, znajomi już kupili bilet i zaprosili mnie, żebym z nimi pojechał. Dlatego prawie nic nie wiedzieli o kraju i innych rzeczach. Kierownik Irina od razu zaproponowała miejsca w tym samym hotelu z przyjaciółmi, zdjęcie do wizy zostało zrobione właśnie tam w agencji. →
Ze Lwowa wyjechaliśmy 04.01.2014 o 21.00 autobusem 1. Mimo, że autobus ma czeskie numery i jest piękny z wyglądu, siedzenia zostały przesunięte tak, aby zwiększyć liczbę miejsc prawdopodobnie o 8 lub 10 osób. Biorąc pod uwagę, że ruch odbywa się w nocy i musisz odpocząć w nocy, nie będziesz mógł odchylić pleców, ponieważ osoba siedząca z tyłu musi wtedy wstać. →
Już drugi rok korzystamy z usług biura podróży Gurzuf, zdążyliśmy już odwiedzić pałace południowego wybrzeża, Sewastopola i Bachczysaraju. Dziękujemy za wspaniały pobyt i szybką obsługę, biorąc pod uwagę, że odpoczywamy na święta sylwestrowe. →
Pojechaliśmy na wakacje do Egiptu z biurem podróży Royal Travels, wszystko było bardzo dobre, dobry hotel, jedzenie i cena najlepsza. Więc teraz odpoczywamy tylko z tą firmą i radzimy nie żałować! →