OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Jechaliśmy Zustricha Novy Rik pod Amsterdamem Sama wycieczka, kosztująca tanio (240Є), miała wiele dodatkowych wycieczek za dodatkową opłatą. Wypiliśmy do grupy, której przewodniczką była pani Svitlana. Wyjazd rozpocząłem od znajomości z pasażerami - jak na konferencji w dobrych firmach, mile widziane, dobra robota. →
Znaleźliśmy tę agencję przypadkiem w Internecie - po prostu wyszukiwarka wydała się jedną z pierwszych (wcześniej korzystała z usług tylko znajomych lub operatorów poleconych przez znajomych). Zaryzykowali i nie popełnili błędu. Faceci to profesjonaliści, odpowiedzialni, kompetentni, mili w komunikacji. →
Niedawno wybraliśmy się na wycieczkę do Czernihowa. Jeszcze nigdy nie spotkałem gorszej organizacji. O wszystkim w porządku: 1. Przewodnik turystyczny Valery. Spóźniłem się na miejsce spotkania grupy, przez co wyjazd nastąpił z 20-minutowym opóźnieniem. Nie można było się do niego dodzwonić w celu ustalenia dokładnej lokalizacji przystanku: nie odebrał telefonu i sam nie oddzwonił. →
Kierowcy jeździli normalnie, ale przewodnik wykonał swoją pracę o 10%, nie powiedział, że w Krakowie nie opłaca się wymieniać euro na złotówki, straciliśmy na kursie 150 euro, nie miał informacji gdzie można zarezerwować stolik w restauracja na Sylwestra. Wyjazd z Krakowa o 20. →
Firma okazała się całkowicie niezdolna do odpowiedzi na większość pytań od turystów. Wszystkie wycieczki są kupowane w Accord Tour stamtąd i wieje wiatr. To, co mówi Accrd Tour, Calypso przekazuje turystom. Wycieczka do Pragi - hotel 30 km od Pragi, do którego biuro podróży powiedziało "Czego chcesz za takie pieniądze". →
Pierwsza wyprawa w Karpaty. Biuro podróży znalezione przez Internet. Podobało mi się, że pracują z turystami z Rosji. Kierownik Anna wyjaśniła wszystko szczegółowo i terminowo odpowiadała na wszystkie pytania. Możliwe, że jeśli ponownie zdecydujemy się na wyjazd na Ukrainę, zwrócimy się do tego biura podróży. →
Zwróciłem się do tej firmy ze względu na dogodną lokalizację biura i kilkuletnią pracę na rynku.Dyrektor firmy jasno sprecyzował nasze życzenia na relaks, zaproponował najlepszą (jej zdaniem) opcję z kilku. wizy bez zwłoki (dla obu był to pierwszy "Schengen"), wakacje poszły "z hukiem". →
Wahałem się, czy napisać recenzję o tej firmie, z którą, swoją drogą, spotkałem się po raz pierwszy. Ponieważ zawsze piszę dobre recenzje. Ale myślę, że o tej trasie ludzie powinni wiedzieć. →
To był nasz pierwszy raz na wycieczce autobusowej i bardzo nam się podobało. Świetne autobusy, dobrze rozwinięta trasa, bardzo dobrzy kierowcy. Nasz przewodnik Władimir Nikołajewicz wszystko dobrze zorganizował, pokazał dobre filmy. Jest jedno życzenie: Władimir Nikołajewicz! Robisz wszystko dobrze, nie zwracaj uwagi na turystów, którzy wymagają specjalnego traktowania dla siebie i swoich rodzin. →
Zameldowanie w hotelu odbyło się o godzinie 20.00 zamiast o 12.00, a było to 31 grudnia. Przesiedlenie nie odbyło się tak, jak obiecano nam w firmie, w Kijowie. Sam hotel znajduje się godzinę jazdy od centrum miasta, tylko taksówka może do niego dojechać późno. Sam program wycieczki jest fatalny, jedyne co było zawarte w wycieczce to zwiedzanie Budapesztu. →