OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
Z usług Ola Travel korzystaliśmy już dwukrotnie: polecieliśmy latem do Turcji, ale niedawno wróciliśmy z Egiptu. Bardzo podobała mi się praca menedżerów, zawsze doradzają odpowiednie opcje dla naszych życzeń. Mają zniżki dla stałych klientów, więc na pewno skontaktujemy się z Tobą ponownie)). →
Zwróciłem się do tej firmy za radą przyjaciół, którzy już przez nie odpoczywali nie raz. Dziewczyny naprawdę polubiły tę pracę! Ogromne podziękowania dla Mariny za dobrze dobrany hotel, jest prawdziwą koneserką Azji, otrzymałam od niej wiele rad dotyczących pobytu w Tajlandii, które bardzo mi się przydały. →
Mój mąż i ja pojechaliśmy w tym roku z tej agencji na leczenie do Bułgarii. Wszystko było na najwyższym poziomie. Mieszkamy obok biura podróży i postanowiliśmy nie jechać daleko, aby udać się na konsultację w sprawie wakacji na wodach mineralnych. Manager Anya doradzała Bułgarii. →
W grudniu 2013 roku wraz z siostrą podróżowała po Europie w trasie „European Shake”. Wrażeń jest dużo, nie da się wszystkiego przekazać. Główna to pełna rozkosz, wycieczka okazała się BARDZO ciekawa i pouczająca (dzięki przewodnikowi Romanowi). Hotele były wygodne, zwłaszcza hotel tranzytowy w Polsce. →
Menadżer Dmitry, z którym obsługiwaliśmy, jest przykładem jak pracować z klientem! Jest nie tylko niesamowicie uprzejmy, ale także sumienny pracownik. W październiku 2013 spędziliśmy z mężem niezapomniane wakacje w Egipcie, w hotelu Sea Club Resort 5*. Całe święto zorganizowano dla 5+. →
Menadżer Katerina, z którą byliśmy obsługiwani, jest przykładem jak pracować z klientem! Katerina jest nie tylko niesamowicie uprzejmą, uśmiechniętą, sympatyczną dziewczyną, ale także sumiennym pracownikiem, który kilka godzin przebywał po pracy, odbierał telefony w weekendy. →
Zadzwoniliśmy do wielu firm turystycznych. Zadzwoniliśmy również do tej agencji, gdzie menedżerowie wyjaśnili wszystko jasno i od razu powiedzieli ceny przez telefon (co nas mile zaskoczyło) Przyjechaliśmy, dziewczyny wszystko opowiedziały, poczęstowały nas herbatą =)))))) Bardzo ładne =))). →
Zwróciliśmy się do Happy Columbus, ponieważ przyciągnęły bardzo przystępne ceny. Bardzo się martwiliśmy, bo wcześniej przez wiele lat korzystaliśmy z usług innej firmy, ale bardzo chciałem zaoszczędzić. Ogólnie nasze oczekiwania były całkowicie uzasadnione! Dziękuję bardzo Oksano! Cena mile zadowolona i zdziwiona, za wakacje zapłacili dwa i pół raza mniej niż turyści, którzy przyjechali do tego samego hotelu co my i w tych samych terminach (bilet był last minute, zabrali go na tydzień przed wyjazdem) . →
Moja żona i ja zaczęliśmy planować nasze wakacje ponownie w nowym roku i natknęliśmy się na wiele negatywnych opinii na temat Iltur. Szczerze mówiąc, to jest obrzydliwe do czytania. Wydaje się, że ktoś specjalnie napisał jeden negatywny. Nigdy nie piszemy opinii o dobrych wakacjach. ale teraz napiszmy. →
Pojechaliśmy z całym działem i spędziliśmy niezapomniany weekend w Połtawie (3-dniowa wycieczka "Boże Narodzenie pod Dikanką"). Organizacja (biuro podróży Vilmat) była na najwyższym poziomie: wszystko zostało zorganizowane w krótkim czasie, od znalezienia miejsca na nocleg, po transfery itp. →