OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY

OCENA FIRM PODRÓŻY


5 NAJLEPSZYCH FIRM PODRÓŻY

 
    FIRMY PODRÓŻY ПОЛЬШИ NA MAPIE

NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY

Nie radzę!!! Organizacja jest okropna.

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
3.0

"-" Nieodpowiedzialne podejście do organizacji wycieczki. Lider grupy - brak! Śniadania wliczone w cenę w restauracji Berkut-zhlobstvo. Ponadto kucharze i kelnerzy nigdy nie nakrywają do stołu na czas. Przez 15-20 minut czekali na jedzenie lub herbatę !!! Program noworoczny wcale nie odpowiada wpłaconej kwocie! Bez konkursów, bez normalnego D.



Źle zorganizowana wycieczka

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Najgorsza organizacja wycieczki, wszędzie było spóźnienie od 2 do 4 godzin. Staliśmy przed granicą w pobliżu przejścia CHOP przez 3 godziny. Powód: kierownik zapomniał paszportu jednego z turystów. Zamiast wycieczki do Budapesztu i darmowej godziny był tylko przyjazd o 6 rano i 20 wieczorem.



Znakomita kierownik pracy Inna, bardzo dziękujemy za pomoc w wyborze trasy i tak

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Wybór firmy padł za radą koleżanki, która wcześniej korzystała z ich usług. Teraz radzę wszystkim skorzystać z usług TF „Columbus-VIP”. Wszystko bardzo szybko, profesjonalnie iz uśmiechem na twarzy!



Świetne biuro podróży!

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Dziękuję Abbasowi za zorganizowanie naszego weekendu w Pradze. Jakoś zorientowaliśmy się późno i nasze próby znalezienia lotu na konkretną randkę nie powiodły się. Musiałem w ciągu godziny przynieść pieniądze i dokumenty do agencji, z którymi się kontaktowałem, ale nie miałem takiej możliwości.



Świetne biuro podróży, bardzo rzetelne i sprawdzone

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Z biurem podróży jestem w kontakcie od 6 lat, co roku oferowano mi wspaniałe wycieczki autokarowe. W rezultacie byłem w 10 krajach Europy Zachodniej i 3 razy w Turcji. Chciałbym podziękować "Amigo Travel" za wspaniałą wycieczkę, jaką odbyłem tej jesieni. Bardzo się cieszę, że udało mi się odwiedzić takie miejsca jak: Paryż, Berlin, Luksemburg, Praga! Wszędzie były dobre hotele, odpowiednio zorganizowane wycieczki, wykwalifikowani przewodnicy i odpowiednia grupa!.



STRASZNE TOUR COMPANY

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Kupiłem przez Chodźmy z nami, nigdy bym nie wiedział, że kupią wycieczkę z Dlta Travel. W moim życiu nie było gorszej trasy. Nie ma gorszego Oleli, nie ma organizacji, kierowcy nie znają tras, wszędzie są opóźnienia od 2 do 4 godzin, sygnalizowany jest ciągły brak snu 1 nocleg transfer okazał się 4 z 7 noclegów w hotelach przyszedł rano rano prysznic , kto miał, a kto nie.



Kurator - nieprofesjonalny i „gawędziarz”

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
1.0

Naszym przewodnikiem był szef firmy – Jewgienij Wasiljewicz. Człowiek wielkiego talentu. Oszukiwanie 40 osób to wielki talent. Jego „wysysane z palca” wycieczki to granica nieprofesjonalizmu, a świąteczny obiad to tylko mistyfikacja. W menu nie było żadnych pozycji. Cała wyprawa była chaotyczna, nieprzemyślana i źle zorganizowana.



Bardzo uważne podejście do nas jako klientów. dziewczyny zawsze znajdują najbardziej hurtowe

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
9.0

Przede wszystkim dziękuję mojemu mężowi i menedżerom, tak uważnym na każde życzenie. Sama reżyserka była na Kubie, więc ujawniono nam wszystkie niuanse, wspaniały menadżer. Udało im się odebrać dla nas wycieczkę, aby absolutnie wszystko, co planowaliśmy na wakacjach, zrealizowaliśmy wszystko !! Część pytań pozostała tylko do operatora.



Dużo wyświetleń za minimum środków

podróżował  12 lat wstecz
Ocena biura podróży:
7.0

Pojechaliśmy z synem do Petersburga od 4.01 do 9.01. Bałam się iść po przeczytaniu negatywnych recenzji. I już pierwszego dnia moje obawy wydawały mi się nie na próżno (najpierw autobus się spóźnił, kierowca zachowywał się z turystami, delikatnie mówiąc, niezbyt gościnni, przegapili przystanek techniczny (to jest w autobusie, w którym Podróżuje 70 osób, w tym dzieci).



Niezawodne biuro podróży, odpowiedzialny personel.

podróżował  13 lat wstecz
Ocena biura podróży:
10.0

Турфирму выбрала случайно по интернету без рекомендаций, но ни капли не пожалела. В первую очередь, позитивные эмоции от организатора Игоря Семенюка. Реально, человек на своем месте. Ни разу за весь тур не чувствовали себя брошенными на произвол судьбы.



935 936 937 938 939 940 941