OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
"-" Nieodpowiedzialne podejście do organizacji wycieczki. Lider grupy - brak! Śniadania wliczone w cenę w restauracji Berkut-zhlobstvo. Ponadto kucharze i kelnerzy nigdy nie nakrywają do stołu na czas. Przez 15-20 minut czekali na jedzenie lub herbatę !!! Program noworoczny wcale nie odpowiada wpłaconej kwocie! Bez konkursów, bez normalnego D. →
Najgorsza organizacja wycieczki, wszędzie było spóźnienie od 2 do 4 godzin. Staliśmy przed granicą w pobliżu przejścia CHOP przez 3 godziny. Powód: kierownik zapomniał paszportu jednego z turystów. Zamiast wycieczki do Budapesztu i darmowej godziny był tylko przyjazd o 6 rano i 20 wieczorem. →
Wybór firmy padł za radą koleżanki, która wcześniej korzystała z ich usług. Teraz radzę wszystkim skorzystać z usług TF „Columbus-VIP”. Wszystko bardzo szybko, profesjonalnie iz uśmiechem na twarzy! →
Dziękuję Abbasowi za zorganizowanie naszego weekendu w Pradze. Jakoś zorientowaliśmy się późno i nasze próby znalezienia lotu na konkretną randkę nie powiodły się. Musiałem w ciągu godziny przynieść pieniądze i dokumenty do agencji, z którymi się kontaktowałem, ale nie miałem takiej możliwości. →
Z biurem podróży jestem w kontakcie od 6 lat, co roku oferowano mi wspaniałe wycieczki autokarowe. W rezultacie byłem w 10 krajach Europy Zachodniej i 3 razy w Turcji. Chciałbym podziękować "Amigo Travel" za wspaniałą wycieczkę, jaką odbyłem tej jesieni. Bardzo się cieszę, że udało mi się odwiedzić takie miejsca jak: Paryż, Berlin, Luksemburg, Praga! Wszędzie były dobre hotele, odpowiednio zorganizowane wycieczki, wykwalifikowani przewodnicy i odpowiednia grupa!. →
Kupiłem przez Chodźmy z nami, nigdy bym nie wiedział, że kupią wycieczkę z Dlta Travel. W moim życiu nie było gorszej trasy. Nie ma gorszego Oleli, nie ma organizacji, kierowcy nie znają tras, wszędzie są opóźnienia od 2 do 4 godzin, sygnalizowany jest ciągły brak snu 1 nocleg transfer okazał się 4 z 7 noclegów w hotelach przyszedł rano rano prysznic , kto miał, a kto nie. →
Naszym przewodnikiem był szef firmy – Jewgienij Wasiljewicz. Człowiek wielkiego talentu. Oszukiwanie 40 osób to wielki talent. Jego „wysysane z palca” wycieczki to granica nieprofesjonalizmu, a świąteczny obiad to tylko mistyfikacja. W menu nie było żadnych pozycji. Cała wyprawa była chaotyczna, nieprzemyślana i źle zorganizowana. →
Przede wszystkim dziękuję mojemu mężowi i menedżerom, tak uważnym na każde życzenie. Sama reżyserka była na Kubie, więc ujawniono nam wszystkie niuanse, wspaniały menadżer. Udało im się odebrać dla nas wycieczkę, aby absolutnie wszystko, co planowaliśmy na wakacjach, zrealizowaliśmy wszystko !! Część pytań pozostała tylko do operatora. →
Pojechaliśmy z synem do Petersburga od 4.01 do 9.01. Bałam się iść po przeczytaniu negatywnych recenzji. I już pierwszego dnia moje obawy wydawały mi się nie na próżno (najpierw autobus się spóźnił, kierowca zachowywał się z turystami, delikatnie mówiąc, niezbyt gościnni, przegapili przystanek techniczny (to jest w autobusie, w którym Podróżuje 70 osób, w tym dzieci). →
Турфирму выбрала случайно по интернету без рекомендаций, но ни капли не пожалела. В первую очередь, позитивные эмоции от организатора Игоря Семенюка. Реально, человек на своем месте. Ни разу за весь тур не чувствовали себя брошенными на произвол судьбы. →