OPINIE O FIRMACH PODRÓŻY
NAJNOWSZE OPINIE O BIURACH PODRÓŻY
listopad 2013 postanowili spędzić miesiąc miodowy w Tajlandii na Koh Chang. Po drodze, gdy Venus miała problemy z potwierdzeniem hotelu, po opłaceniu całej kwoty za wycieczkę, zaczęliśmy monitorować ceny za tę samą wycieczkę z innych biur podróży… i byliśmy oszołomieni! Cena oferowana przez inne biura podróży była niższa o 4-6 tys. →
Reżyserkę Nadieżdę Czerniak znam, jeszcze przed otwarciem biura podróży Arriva mogę śmiało powiedzieć, że jest osobą bardzo oddaną swojej pracy, ma ogromne doświadczenie w dziedzinie turystyki. Do każdego klienta indywidualne podejście, uważna postawa, wszystkie pragnienia są brane pod uwagę i spełniane, a także dobrze doradza w wyborze wycieczki, hotelu itp. →
Nadchodzi zima i trzeba wsiąść na narty. Idę do znajomych w Voyage, aby zapytać, gdzie iść. Narodziny Andory. Przylot do Barcelony w Hiszpanii, gdzie zawsze chciałem pojechać. Zarezerwowałem wycieczkę z wyprzedzeniem. Śnieg, słońce, bajeczna przyroda, zakupy okazały się dodatkiem do głównej przyjemności stoków narciarskich. →
Nasza rodzina podróżuje z Calypso już od kilku lat. Mamy zaufanie do tej agencji. Ostatni wyjazd był na jesienne wakacje w Budapeszcie. Wspaniały program wycieczek, który był interesujący zarówno dla dzieci, jak i rodziców, bezzwłoczne zameldowanie w hotelu, dobra praca przewodników. Jeśli chodzi o rozpatrzenie wiz, wszystko przebiegło również szybko, bez żadnych problemów. →
Мы обратились в турфирму "7 Морей" по рекомендациям наших знакомых. С нами работали очень внимательно, учитывая все наши просьбы и условия. Менеджер Татьяна оказалась ОЧЕНЬ отзывчивым человеком!!! Весь отдых был организован на 5+. →
Doradzili nam znajomi z firmy „Around the World”! Wybór wycieczki do Bukovel został dokonany bardzo szybko! Serdeczne podziękowania dla chłopaków za ich organizację i skoordynowaną pracę! Serdeczne podziękowania dla szefa biura podróży „Dookoła świata” Olega Nikołajewicza →
Pojechaliśmy z grupą (5 osób) i wszyscy zgodzili się z opinią: wyjazd był udany. Wszystko było dobrze zaplanowane i podróż, wycieczki i zakwaterowanie. Kierowcy jechali pełną parą… zdarzały się momenty, kiedy dojeżdżali do miejsca, gdzie ruch był zablokowany, żeby grupa mniej szła, a nawet zgodziła się na pracę „na kamerze” – przystojny. →
Pragnę wyrazić wdzięczność od mojego biura podróży i od moich turystów (7 osób), z którymi byłam na trasie noworocznej Budapeszt 2014, całemu zespołowi ALGOL! Kiedyś wysyłałem turystów na wycieczki z tego touroperatora, ale sam udało mi się z nich podróżować. →
Wygląda na to, że nie odpoczęli dobrze, ale oszustwo biura podróży Sakums rozczarowuje. Kupując bilety na pociąg (kupowano bilet grupowy dla grupy) powiedziano nam, że nie ma biletów dla dzieci i sprzedano nam bilety dla dzieci (trójka dzieci jechała z nami) bilety dla dorosłych. Wsiadając do pociągu konduktor spowalnia dorosłe ciotki biletami dla dzieci. →
Przede wszystkim wielkie dzięki za pracę managerów Anny i Iriny, zawsze odpowiadają na wszystkie pytania! A teraz trochę o samej wycieczce. Trasa była dość ruchliwa Praga - Drezno - Karlowe Wary - Bratysława - Budapeszt - Wiedeń - Eger. Powiem tak, wszystko mi się podobało, choć w Czechach hotele nie były dużo gorsze niż na Węgrzech. →