Pytania o SzardżaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Szardża
Dobry dzień! Z Natalie Tours jedziemy do hotelu Beach. Kto może wykupić wycieczki poza przewodnikiem hotelowym, co byłoby tańsze? Zainteresowany wycieczką do Al Ain. Czy warto jechać?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Prosimy o udostępnienie tras z hotelu do popularnych miejsc turystycznych, najlepiej pieszo.
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Gdzie najlepiej kupić wycieczki? Czy ktoś może mi podać przewodnika po rosyjsku?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
proszę powiedz mi, z której strony najlepiej zarezerwować wycieczki po kuchni ZEA do Sharjah wraz z żoną 09.07.2013
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
dla dziecka od 2 lat wstęp płatny.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pierwszy raz w kraju. Dzięki!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry, powiedz mi proszę, jaki jest najlepszy czas na podróż z Sharjah do Dubaju iz powrotem, aby z maksymalnym prawdopodobieństwem nie wpaść w długotrwały korek.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wybraliśmy Aryana Hotel 4* w Sharjah. Zero recenzji mówi mi, kto tam był. nadal zainteresowany następującymi 1. ile kosztuje wjazd na narty dubaj, jak daleko jest od Szardży, ile kosztuje od hotelu taksówek Ariana, czy jest jakaś inna opcja transportu. Kto tam był, powiedz mi, czy można kupić bilet na pingwiny i ski park tego samego dnia (wydaje mi się, że tam wszystko płaci się osobno: stoki, park, pingwiny) ile to kosztuje? 2. kto był ostatnio, jak się mają sprawy z Burdż Chalifa, czy naprawdę można kupić bilety na ten sam dzień, ale w późniejszym terminie. 3. Jak dostać się z Dubai Mall na dworzec autobusowy, aby pojechać do Abu Zabi? wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy odpowiedzą. wyjazd planowany jest na początek grudnia (dojeżdżamy na międzynarodowe święto emiratów)
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, chcę jechać autobusem z Sharjah do Abu Zabi, ale moja żona i siostra będą ze mną, przeczytałem gdzieś, że są autobusy publiczne tylko dla mężczyzn i kobiet osobno, więc po co jeździć osobno?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Albo arabski rycerz. Czy jest coś podobnego w Sharjah?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Napisz, jak możesz się tam dostać metrem lub autobusami. Co polecasz zobaczyć?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
potrzebuję pomocy.
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Zainteresowani przewodnikiem z autem osobowym, podróżujemy w czwórkę, chciałbym wybrać się na kilka wycieczek indywidualnie. Czytałem, że wielu przewodników po wycieczkach oferuje kontakty swoich/przyjaciół - zarówno taniej jak i wygodniej... może ktoś udostępni kontakty na mydle jannie1705 "pies" mail.ru... Będziemy bardzo wdzięczni))
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ile możesz zjeść, min-maks?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
i odżywianie .. czy można po prostu coś przekąsić wieczorem lub po południu poza hotelem?
13 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Witam! Praca mojego męża została przeniesiona do Sharjah, dzięki czemu tydzień temu też tu przyleciałam. Mamy tu mieszkanie. Chciałem zapytać, czy są wycieczki po mieście i dowiedzieć się, jakie są ceny. Oczywiście wycieczki bez zakwaterowania itp. Dziękuję za odpowiedź.
14 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Zajrzałem do katalogów i było napisane o Dubailandzie, ale powiedzieli, że otworzę go dopiero w 2009 roku, a potem tylko część. Więc był tam ktoś?
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi