Pytania o SzardżaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Szardża
Witam, powiedz mi, czy realistyczne jest dotarcie do Sharjah z hotelu pieszo, (lubię chodzić), jaki jest przebieg, w przeciwnym razie różne strony mają różne informacje.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, czy realistyczne jest dotarcie do Sharjah z hotelu pieszo, (lubię chodzić), jaki jest przebieg, w przeciwnym razie różne strony mają różne informacje.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Odpoczniemy we wrześniu 2018 jako rodzina po raz pierwszy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, mamy z nami 1,5 letnie dziecko. Podpowiedz, co widać z głównych atrakcji, aby nie było to stresujące dla dziecka, bo. nie lubi długich podróży komunikacją miejską.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
czy warto przyjmować posiłek typu HB w tym hotelu? Planujemy pierwszy wyjazd do ZEA. Według operatora różnica między BB a HB to 23 000 rubli za 10 nocy dla dwojga. Ile średnio kosztuje jedzenie dla dwojga w kawiarni, restauracji poza hotelem? proponuję opcje na kawiarnie w pobliżu hotelu, a także w okolicy głównych atrakcji
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zatrzymamy się w hotelu Golden Tulip. Aby podróżować do Dubaju, musisz wstępnie doładować kartę lub kupić bilet w jedną stronę. Jest daleko od dworca autobusowego na piechotę lub trzeba wydać 10-12 dirhamów na transport. Dubai Transport Authority odpowiada, że ​​w Sharjah nadal są autoryzowani agenci sprzedaży. Gdzie ich szukać?
6 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jeśli tak, ile to kosztuje? Dzięki
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy ktoś może mnie nauczyć, jak dojechać metrem do Ibn Battuty? Zawiozą Cię do Dubaju bezpłatnym autobusem, a potem gdzie się przenieść?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jemy z dziećmi. Chcę z góry decydować o wypoczynku.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dobry dzień. Będziemy z moim 9-letnim synem w Sharjah od 01.01 do 10.10.14. Z polecenia skontaktowałem się z osobą prywatną organizującą wycieczki po ZEA. Szukam towarzyszy podróży.
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
My wybraliśmy jedzenie HB, ale na obiad w ZEA zwykle płaci się za napoje, nawet wodę w restauracji... Proszę o odpowiedź na ten temat...
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, jak dostać się do fontann w Szardży z hotelu Ruddison
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Gdzie można zjeść w pobliżu hotelu?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
1. Czy zapewniacie ręczniki plażowe w pokoju? 2. Czy w pobliżu hotelu jest bezpłatna plaża i czy można na niej pływać? 3. Ile kosztuje wejście na najbliższą plażę do hotelu (za dzień/godzinę)? 4. Czy w pokoju jest suszarka do włosów, żelazko i internet? 5. 2 posiłki dziennie do wyboru czy nie? 6. Czy kolacja jest wliczona w cenę po przybyciu do hotelu o godzinie 21.00? 7. Czy autobus na plażę jest płatny czy bezpłatny? 8. Czy w hotelu jest kantor? 9. Czy hotel oferuje bezpłatny transfer do innych Emiratów? 10. Czy w pokoju lub w recepcji jest sejf (płatny/bezpłatny/doba)?
10 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
jemy śniadanie, kolację, powiedz gdzie w pobliżu można zjeść obiad, gdzie kupić jedzenie, owoce Czy jedzenie w hotelu jest drogie? dzięki
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy wpuszczą nas z zapasem jedzenia dla niemowląt na 14 dni? Nie chcemy ryzykować z lokalnymi produktami.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Zostańmy przyjaciółmi!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Gdzie można niedrogo i smacznie zjeść w pobliżu hotelu iw Dubaju? Dziękuję za odpowiedź
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy odbierają autobus hotelowy z Dubaju do Szardży? Jeśli odbierze o której godzinie wieczorem?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
na wakacjach trzeba odpocząć - albo uzbroić się w cierpliwość i nie używać
11 lat wstecz  •  13 subskrybenci 13 odpowiedzi
Cześć! Czy możesz mi powiedzieć, czy jest możliwość wzięcia (opłaty) śniadania na miejscu, po przyjeździe? A jeśli jest infa na koszt śniadania. Czy pobierają opłatę za 2-latka? Dzięki!
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
prawda jest taka, że ​​jedzenie jest płatne i okropne i jak się bez niego obejść
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, kto był w hotelu, ile kosztuje internet? Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
każdy bierze co chce
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry, powiedz mi proszę, czy dobrze rozumiem, że plaża w tym hotelu jest płatna?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W jaki sposób
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jeśli ktoś wie, proszę mi powiedzieć, jak dojechać komunikacją miejską, oprócz taksówki, z tego hotelu do parku wodnego Wild Wadi?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Jemy z rodziną (2 osoby dorosłe i 1 dziecko) pod koniec września na odpoczynek. Proszę mi powiedzieć, gdzie w tej okolicy można zjeść normalnie i nie drogo i ogólnie ile pieniędzy potrzebujesz na jedzenie (10 dni)
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Nadal nie rozumiem((( Na którą plażę jest transfer z hotelu? -Korzystanie z plaży Beach Hotel Sharjah, transfer, wstęp - bezpłatnie Albo Al Mamzara? Powiedzieć...
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Pokaż więcej »