Pytania o AustriaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Austria
Powiedz mi proszę, jak zarezerwować bilet na autobus Wiedeń-Praga-Wiedeń?Zamierzam wyjechać z dworca autobusowego w Wiedniu do Pragi autobusem STUDENT AGENCY, zatrzymać się w Pradze przez 5 dni i wrócić na lotnisko w Wiedniu. sprzedawane na stronie w następujący sposób: jeśli kupuję bilet z dworca autobusowego w Wiedniu, to wyszukiwarka wsteczna wystawia dworzec autobusowy. Wiedeń Jak mogę zarezerwować bilet na ten autobus, aby dostać się z Pragi na lotnisko Jeśli bilet przy rezerwacji jest tylko do Wiednia, jak dostanę się na lotnisko Schwechat?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cena wynosi 45 euro. Obejmuje: wycieczkę wzdłuż odświętnie oświetlonego Pierścienia, następnie wspinaczkę na najwyższą górę Wiednia - Kahlenberg, a następnie kolację w wiosce Grinzing przy dźwiękach muzyki ludowej (jako nieostre - muzyka ludowa na żywo czy fonogram?) ? Ponieważ program nie jest zbyt bogaty za taką cenę, wydaje mi się, że coś jest trochę drogie.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 27 odpowiedzi
Pakiet wycieczki mówi: zameldowanie w hotelu w Klagenfurcie Zamiast jechać do Innsbrucka, chcę jechać do Salzburga Autobus, cena, czas podróży - powiedz mi proszę
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Będę w Zell am See w pierwszej dekadzie października. Podróżuję komunikacją miejską. Nie prowadzę samochodu.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już