Pytania o KijówJak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kijów
Czy są teraz loty z Kijowa (lotnisko Zhulyany) do Egiptu i Turcji? W tym roku loty do Sharm El Sheikh, Antalyi i Alanii odbywały się tylko z Boryspola. Czy wznowiłeś już loty z Zhulyan?
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 5 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  13 subskrybenci 19 odpowiedzi
Tam teraz, przy wyborze biletu, wyświetlany jest koszt i „+ 1 UAH, niespodzianka od Sky Up”. Co to jest? Czy losowo dają Ci wybór siedzenia lub posiłków na pokładzie? :)
5 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Planujemy jechać ekspresem Kijów-Boryspol, ale odjeżdżamy z terminalu F. O ile mogłem zrozumieć, przystanek był tylko przy terminalu D, prawda? A jak dostaniesz się do F? Pieszo? A może są opcje? A czy to daleko, jeśli chodzi o odległość dla dziewczyny z walizką? Ja zawsze leciałem tylko z D, ale sądząc po mapie lotniska, czeka tam dobry spacer...
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jedziemy do Kijowa z Zaporoża pociągiem z dużą firmą, 7 dorosłych i 6 dzieci, czy mogę zabrać ze sobą siostrzenicę (jej matka jest za granicą, mieszka z babcią). Dzięki!
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już