Pytania o KijówWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kijów
Rodzice, powiedzcie nam, czyje dzieci odpoczywały w obozach pod Kijowem? Co mówią po roku? W zeszłym roku pojechaliśmy do Bułgarii z grupą taneczną. Nie robimy tego już w tym roku. Cóż, w związku z tą sytuacją nie chciałbym być daleko oddzielony. Naszym głównym kryterium jest dobry program. Tak więc z kreatywnością, napiętym harmonogramem, aby dziecko nie spędzało czasu bezczynnie. W Bułgarii przeżyliśmy wszystko (jak słyszałem od wielu) i zatrucia, zimne morze, ciężki trening, tarki-łzy w pokoju. Dlatego jestem pewien, że jak jest coś do zrobienia, wrażenia pozostaną takie same. Opowiedz mi obóz z dobrymi wrażeniami !!!!
10 lat wstecz  •  18 subskrybenci 17 odpowiedzi
Czy istnieją jakieś stosunki umowne Ramada Encore Kiev z jakimikolwiek touroperatorami, czy turyści są umieszczani w hotelach w grupach?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym poznać ogólny obraz bezpieczeństwa, czy istnieje monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, system elektronicznego klucza, jaki rodzaj systemu przeciwpożarowego, czy w ogóle jest jakaś służba bezpieczeństwa
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Co tam można zobaczyć i jak się tam dostać
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Nie potrzebuję drogiego, wygodnego hotelu na wyjazdy służbowe. Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Potrzebujesz niedrogiego hotelu bez dodatków, z jedzeniem i bezpiecznym parkingiem. Na jedną noc. Jakiej kwoty się spodziewać? Dzięki.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź
Pomóż mi wybrać niedrogi, czysty hotel w Kijowie (najlepiej blisko metra)...
11 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Wybieram hotel w Kijowie. Warunkiem koniecznym jest basen, najlepiej również wanna i/lub sauna. Spośród proponowanych opcji wiele nie pasuje: albo daleko, albo drogo (5*), Dnipro jest przerażające (wiele złych recenzji), nie ma pokoi w Prezydencie 4 * na terminy, których potrzebujesz. Powiedz mi, może lepiej znaleźć hotel, obok którego znajdzie się centrum fitness z możliwością jednorazowej wizyty. Zaproponuj hotel w centrum miasta. Dzięki.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Podaj mi hotel, w którym możesz tanio wynająć pokój na dobę, jeśli nie pasujemy do transferu. czy to może być tanie 20 dolarów? z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
ot aeroporta "zhulhany" nochiu, k vam kakim gosudartvennim transportam mozna doexat? czy po prostu na Taqi?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy w hotelu można nocować z dziećmi i ile to będzie kosztować? Czy jest rozrywka? Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jadę do Kijowa, planuję zatrzymać się w hotelu Bakkara. Mówią, że bardzo miło i przytulnie. Powiedz mi kto był, będę zadowolony. Dzięki.
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
ile to kosztuje za noc? czy mogę zarezerwować z wyprzedzeniem?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę, będę czekał. OK.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dziecko ma 1,5 roku. Pollet siedział w Kijowie w upale. Chciałbym być gdzieś blisko wody. Zaproponuj niedrogie opcje odpowiednie dla dzieci, abyś mógł się tam dostać bez samochodu. dzięki
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, które hotele w Kijowie znajdują się w pobliżu Moskiewskiego Prospektu.
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedz mi, potrzebuję adresu, adresu e-mail hoteli i pensjonatów na wybrzeżu Morza Czarnego i Sudaku, Teodozji, Jałcie, Evpatorii. Z pozdrowieniami Getman Sofia
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy można zarezerwować pokój od 30 grudnia 2008 do 4 stycznia 2009? Jakie hotele w tym samym przedziale cenowym poleciłbyś.
15 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już