Pytania o KijówDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kijów
Jeśli chcę jechać do faceta z Ukrainy do Rosji Czy potrzebuję paszportu, jeśli mam paszport biometryczny Mam 18 lat, czego potrzebuję w urzędzie celnym i jakie dokumenty są potrzebne?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
paszport jest ostemplowany znakami E, G
7 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Znajomych, którzy posiadają aktualne informacje o pracy konsulatów krajów Schengen w Kijowie, prosimy o udostępnienie: 1. Czy wszystkie konsulaty przeszły na składanie wniosków za pośrednictwem CC, czy ktoś inny przyjmuje bezpośrednio? 2. Kto teraz szybko wydaje wizy? 3. Kto wydaje wizy wielokrotne częściej niż inni? Trzeba PILNIE być w jednym miejscu w Europie, każda wiza wystarczy, choćby szybko. Biometria nie jest potrzebna - już przekazana. Nieuczciwe metody, takie jak kupowanie polskich pracowników Schengen, nie są zainteresowane. Z góry dziękuję wszystkim.
9 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Mam 17 lat. Czy mając paszport obywatela Ukrainy i paszport zagraniczny mogę czasowo (do 14 dni) wjechać na terytorium Rosji bez zgody rodziców? Zgodnie z Kodeksem Cywilnym Ukrainy, czy mogę? A czy będę miał problemy na granicy z Rosją?
9 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Chcę przywieźć 2 zegarki Rolex z Kijowa. Czy trzeba je zadeklarować? i czy na lotnisku z Kijowa będą jakieś utrudnienia w odprawie celnej?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
auto waży 106 kg, sprowadzam na auto, biorę na części, jest na terenie Ukrainy, jak sprowadzić taniej i prościej Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam, proszę mi powiedzieć, czy dotarł podatek od samochodu, ale można zapłacić do listopada tego roku, a my jedziemy na Ukrainę, czy będą jakieś problemy z odprawą celną.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jakie dokumenty są potrzebne przy wjeździe przez granicę Rosja Ukraina w odprawie celnej dla dziecka w wieku 11 lat, jeśli podróżuje z jednym z rodziców samochodem. A także dla dorosłych, jakie dokumenty są potrzebne?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 20 odpowiedzi
Cześć! Chcę zamówić instrument muzyczny, który jest sprzedawany w USA.Jeśli są znajomi za granicą, którzy kupują ten instrument muzyczny i wysyłają go w prezencie, w takim razie nie będę musiał płacić podatków?
12 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Cześć! Chcę zamówić instrument muzyczny sprzedawany w Niemczech, jego koszt to około 2500 euro. Czy będę musiał za to zapłacić podatek państwu (podczas odprawy celnej)?
12 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Powiedz mi, doświadczeni, czy można wziąć kilka filiżanek z sadzonkami kwiatów w samolocie Moskwa-Kijów? Czy wpuszczą Cię do bagażu podręcznego?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
W Amsterdamie kupiłem 5 butelek perfum za kwotę 280 euro, w Boryspolu celnik się popisał, mówi, że trzeba uiścić opłatę. Z braku czasu musiałem mu "podarować".
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 20 odpowiedzi
Mój mąż, obywatel Turcji, przyjedzie urodzić do Kijowa na Ukrainie na wizie turystycznej i planuje zostać w Kijowie przez rok.Powiedz mi, jak przedłużyć wizę i czy jest to realne?I ile to może kosztować około?
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już