Pytania o Utopia World 5*Wycieczki

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
223 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Cześć! Powiedz mi, kto wybrał się na safari jeepem w ulicznych agencjach Alanyi: 1) Ile kosztuje ta przyjemność? 2) Skąd to masz? 3) Jakie są Twoje wrażenia i jak długo trwa sama wycieczka? 4) Czy warto zabrać 7-letnie dziecko na wycieczkę, czy jest to niebezpieczne? Dzięki!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Lecimy z wycieczki ankowej, może ktoś wie jak przebiega ta wycieczka, albo w ogóle o tym?Jest możliwość skorzystania z tej wycieczki u innego touroperatora.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, kto wybrał się na wycieczkę do Izraela z Alanyi z wycieczki anex, wycieczki Tez lub innego touroperatora, czy Ci się podobała i co należy wziąć pod uwagę?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
O której godzinie odbierasz i opuszczasz wycieczkę?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, że podróż do Efezu z hotelu zajmuje dużo czasu i czy w ogóle warto. Jaki jest koszt wycieczki?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, czy ktoś chodził na Plażę Kleopatry? Co o tym myślałeś? Czy to osobna wycieczka, czy możesz tam pojechać sam? Słyszałem też, że w Alanyi znajduje się bizantyjska forteca. Jak się tam dostać i czy warto? I ogólnie, gdzie można wybrać się na wycieczki z Utopii, ale żeby droga nie zajmowała dużo czasu?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jedziemy od 2 lipca do 15 lipca, jestem mężem i synem 12 lat. Na jakie wycieczki powinniśmy jechać, żeby historia, wykopaliska i coś „przerażającego”)) Kto planuje być w tej chwili w utopii?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jakie zabytki polecacie zobaczyć, jakie wycieczki wybrać (((((z dzieckiem w wieku 3 lat)))???
13 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Piszą, że touroperator jest znacznie droższy niż na ulicy. Czy jest różnica w jakości i bezpieczeństwie? Jeśli kupisz poza hotelem, czy autobus dojedzie do hotelu, czy musisz gdzieś jechać? Czy lepiej płacić w lirach?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 19 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już