Pytania o Utopia World 5*Biura podróży i operatorzy

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
223 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
1) Czy są jakieś skargi na organizatora wycieczki? 2) Jak oceniasz pracę przewodników hotelowych w Anex? (nieuczciwy stosunek do turystów) 3) Ile kosztuje transfer w Anex z lotniska do Utopii? Dzięki!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Za tydzień jedziemy z przyjaciółmi do Utopii z Sanmar, chciałbym poznać opinie o tym touroperatorze.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Czy ktoś przyjechał do Utopii z Coral Travel? Czy ich przewodnicy są w hotelu, czy pomagają w rozwiązywaniu problemów?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dobry dzień! Eksperci, powiedzcie mi proszę, jaka jest najlepsza cena za ten hotel (początek czerwca, 10 dni, 2 dorosłych + 2 dzieci (2 i 7 lat). Lecimy z Doniecka (Ukraina). Któremu operatorowi lepiej nie radzić sobie?I czy wskazane jest korzystanie z wczesnej rezerwacji Dziękuję!!
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 17 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, którzy operatorzy współpracują z tym hotelem? Kto od kogo leciał?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Naprawdę chcę odwiedzić ten hotel, ale na stronach Teztour i Turtes nie ma go na liście. U którego operatora mogę wykupić wycieczkę? Dzięki.
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcemy wybrać się na podróż poślubną w tym hotelu, proszę powiedz mi, u którego operatora lepiej kupić wycieczkę? Nie chcę psuć wakacji mojej żonie! Sam jestem z Kijowa.
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Jeśli spojrzysz na strony rosyjskich biur podróży, ceny są znacznie niższe.
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
wyjazd najlepiej z Orenburga (możliwy z Samary)
15 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już