Pytania o Utopia World 5*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
223 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Turcja
Czy w tym hotelu zdarzały się przypadki infekcji wirusem Coxsackie? może ktoś właśnie tam odpoczywa lub niedawno wrócił!
7 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Czy hotel Utopia w Alanyi będzie miał komfortowy wypoczynek z dzieckiem w wieku 7 lat w maju?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy w willach na balkonie jest specjalne miejsce do suszenia stroju kąpielowego, czy może lepiej zabrać ze sobą taką gumkę na haczyki??
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
jedziemy do utopii z dwójką dzieci, wzięliśmy bilet, pokój w bungalowie, proszę powiedz w których willach się zameldować, żeby było bliżej głównego budynku i widok na morze, a co trzeba zrobione w tym celu po przybyciu do hotelu?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi ile kosztuje wycieczka do Utopii dla trzech osób w sierpniu 2013 z lotem z Symferopola lub z Kijowa
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Ważne: obecność Wi-Fi (i czy w zasadzie jest ona dostępna w willach), dostępność alternatywnych przekąsek (poza główną restauracją), obecność animacji w pobliżu willi oraz obecność dzieci w celu przyjaźni z syn. Widziałem wideo w Internecie. Bardzo podobały mi się niższe kondygnacje - tuż w lesie i tuż obok aquaparku (dziecko bardzo brzęczy). Ale to żenujące, że jest daleko od głównego budynku. Chciałabym nie tylko siedzieć cały czas w ciszy, ale też pobawić się, trochę posiedzieć... Muszę od razu powiedzieć, że jestem spokojna o schody. Podziel się swoimi doświadczeniami, proszę!
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
jadę do utopii na początku października, kto w tym czasie pojechał, powiedz mi jaka tam jest pogoda i co brać z rzeczy
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
gdzie najlepiej mieszkać w hotelu lub willi. kupujemy bilet i wątpliwości dręczą hotelową utopię
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już