Pytania o BangkokWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bangkok
Bardzo chciałam odwiedzić tę świątynię, ale w jednej z wrześniowych recenzji natrafiłam na takie informacje
10 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie kupić wycieczki w Bangkoku w dobrej cenie? Interesuje się Pałacem Królewskim, kolacją w Baiyoke Skye i kolacją nad rzeką Praia.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztuje teraz bilet do oceanarium, czy jest daleko od hotelu Adriatic Palace?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Drodzy eksperci, podzielcie się wrażeniami, który z tych parków przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i 13-letniej dziewczynce. Słyszeli o basenie ze sztuczną falą w Siam Parku i co jeszcze przemawia na jego korzyść (lub na korzyść Świata Marzeń). Z góry dziękuję za radę!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Będę w BKK przez 1 dzień, naprawdę chcę odwiedzić Nong Nooch. Powiedz mi, proszę, ile może tam kosztować taksówka, a może jest jakaś tańsza opcja komunikacją miejską?
11 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Co obejmuje usługa wycieczki?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W Bangkoku będziemy tylko na 2 noce. Przyjeżdżamy 6 października około godziny 10 i opuszczamy hotel 8 października rano w Pattaya. W Bangkoku zatrzymujemy się w hotelu ARNOMA 4*, położonym naprzeciwko Central World, po drugiej stronie ulicy. Do Tajlandii jedziemy pierwszy raz i jedziemy na własną rękę, czyli m.in. nie jesteśmy przywiązani do żadnej grupy turystów i chodzimy sami! A my nie wiemy, gdzie iść i jak się tam dostać! Potrzebujemy twojej pomocy, PROSZĘ! orientacyjny plan.... pierwszy dzień - oceanarium, zakupy, rowerowa wieża widokowa. dzień drugi - pałac królewski, świątynia szmaragdowego Buddy, świątynia Wat Po z figurą Leżącego Buddy.Coś w tym stylu! Nie jestem ekspertem... jak coś jest nie tak, popraw mnie... jestem tylko ZA! I ogólnie udzielaj praktycznych porad dotyczących Bangkoku .... gdzie się udać!
12 lat wstecz  •  3 abonent 14 odpowiedzi
Zainteresowany wycieczkami do Ayutthayi, wioski o długich szyjach i Parku Narodowego Wat Yan i Khao Yai.Kto był w tych miejscach, powiedz mi, jak najlepiej wybrać się na wycieczkę (i gdzie taniej jest kupić wycieczki) lub na własną rękę ( i jak się tam dostać) Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Będziemy w Bangkoku 4 dni, doradzimy jakie ciekawe rzeczy warto zwiedzić, jakie wycieczki można wybrać się z Bangkoku?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
pod koniec lipca planuję 2 dni w Bangkoku: 22 przyjeżdżamy w trójkę, a kolejne 4 osoby przyjeżdżają 23. 24 lecimy dalej. Pomóż zaplanować wycieczki na te 2 dni: czy musisz zaoszczędzić czas na 22 główne atrakcje Bangkoku, też na 21? Siergiej
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, co i gdzie możesz odwiedzić w Bangkoku, ja i mój mąż będziemy mieć wycieczkę, z czego 2 dni będziemy w Bangkoku, gdzie pojechać i jak możesz się tam bawić? Dzięki
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 38 odpowiedzi
Dowiedziałem się, że w Bangkoku oprócz Siam Parku są jeszcze dwa inne – Fantasy Lagoon i Leoland, które lepiej odwiedzić, jeśli już byliście w Siam Parku ????
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jak dojechać na własną rękę, ile kosztuje taksówka i wejście, czy ogólnie podobał wam się park?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
będziemy w Bangkoku przez dwa dni w cenę wycieczki wliczona jest wycieczka krajoznawcza, w której polecamy udać się na własną rękę tak, aby było to dogodne z hotelu Prince Palace
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Ta restauracja znajduje się w samym sercu Bangkoku na dachu wieżowca. Powiedz mi, jak się tam dostać i ile kosztuje przeciętny obiad dla dwojga.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
NA POCZĄTKU MAJA JECHAŁEM DO TAJLANDII. KTO TERAZ WRÓCIŁ, JAK SYTUACJA JEST W BANGKOKU?
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź