Pytania o BangkokZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bangkok
PS dokładniej, interesuje mnie koreański, a także Sephora i NYX.
5 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
8 lat wstecz  •  12 subskrybenci 15 odpowiedzi
Dziewczyny, które widziały lub kupiły perfumy Aura Swarovski w Duty Free w Bangkoku, o ile kosztują?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jeszcze jedno pytanie! Przypomnę, że mamy wspólną wycieczkę Phuket-Bangkok /dwa dni w drodze powrotnej/. Gdzie jest nam lepiej, bardziej opłacalnie kupować owoce? A czego lepiej nie brać? Chodzi mi o to, żeby dostarczyć w normalnej prezentacji, żeby nie zniknęły. Ktoś pisze, że pakują się na bazarze, ktoś radzi kupować plastikowe pojemniki… A gdzie rynek będzie tańszy w Bangkoku czy Phuket? Z góry dziękuję!!!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Do Tajlandii jedziemy 19 listopada. Wycieczka jest połączona, w drodze powrotnej 1-2 grudnia będziemy w Bangkoku / hotel jeszcze nie jest znany /. Powiedz mi centra handlowe, w których możesz kupić niedrogie, ale wysokiej jakości rzeczy. W recenzjach czytam o BigS. BigS to nie to samo co nasza „Lenta” czy „OK”? A co z rynkami? Przeczytałem, że na Chatu Chuck nie można mierzyć rzeczy, jak to jest? Ogólnie proszę powiedz mi coś optymalnego, dokąd jedzie większość naszych turystów. Ponieważ nie chcesz pędzić po całym Bangkoku! Planujemy jeden dzień wycieczek, a drugi na zakupy.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Proszę, aby każdy wiedział, co się dzieje lub co może się dziać w Thai NG w Bangkoku. Czy centra handlowe i targowiska będą otwarte? O tym, że woda się wylewa, a nie tylko wodę, czytam wszystkim z rzędu. A co z zakupami? Nie będziesz chodzić mokry i brudny. Niemniej jednak planuję tam być w tym czasie.
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chcę kupić kosmetyki i perfumy. Powiedz mi, gdzie ceny są tańsze, w sklepach wolnocłowych na lotnisku Domodiedowo lub w sklepach wolnocłowych na lotnisku w Bangkoku?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czytam dużo recenzji i porad, ale wszystko jest tak sprzeczne, że nawet nie rozumiałem GDZIE jeszcze można zrobić dobre zakupy. Butiki i marki są mało interesujące, najważniejsze jest to, że jakość i cena są zgodne. Proszę doradzić i podzielić się swoim doświadczeniem.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chcemy kupić dzieciom ubrania i zabawki. Powiedz mi, gdzie i jakie są ceny w przybliżeniu artykułów dziecięcych? Dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Przyjaciele, dobry wieczór! Mam do Ciebie 2 pytania: 1) gdzie dobrze zrobić zakupy w stolicy? Interesuje mnie centrum miasta (obszar Pałacu Bangkoku), wszystko ciekawe od zakupów - buty, ubrania. Aby nie było bardzo drogie, ale wysokiej jakości, a nie jak w Pattaya))) Stroje kąpielowe za 100 bahtów są oczywiście dobre, ale musisz je kupić od razu 10)))) 2) Interesuje mnie też rozrywka, ale nie ten standardowy zestaw - świątynie-przejażdżki nocną łodzią, ale coś innego, czego jeszcze nie widziano. Może ktoś z Was odwiedził „Starożytne Miasto”? Albo Chinatown? Albo coś innego? Proszę Podziel się!
14 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Niedługo jadę do Tajlandii, czy możesz mi powiedzieć, gdzie można znaleźć sklep motocyklowy? Dzięki! Z poważaniem, Giennadij.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź