Pytania o BangkokWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Bangkok
Proszę o pomoc w wyborze taniego hotelu na 3-4 dni w pobliżu południowego dworca autobusowego. Przyjedziemy autobusem z Cha Am. Byłoby pożądane, aby z hotelu nie było daleko na wycieczki po mieście, na zakupy i ze stacji na lotnisko. Albo przynajmniej w jakiej okolicy szukać hotelu. Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Dzień dobry. Wylatujemy w listopadzie 2013 do Bangkoku. Generalnie będziemy w Tajlandii 1 raz, więc w ogóle nic nie wiemy. Latam sam bez biur podróży. Proszę o poradę w wyborze hotelu, jeśli ktoś wie jak to jest z taksówką z lotniska i kilka rzeczy specyficznych dla tego kraju (mam na myśli np. Egipt obniż cenę o jedną trzecią :) Z góry dziękuję tym, którzy wiedzą!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Będziemy w Bangkoku na 6 nocy.Powiedz mi cena-jakość hotelu z basenem.Obecność kawiarni w pobliżu, strefa spacerowa (aby wieczorami można było spacerować, zobaczyć Bangkok).Hotel nie znajduje się w „dziura” / Jxtym yflt.cm yf dfie gjvjom
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
niedrogi hotel w centrum Bangkoku na 2,3 nocy, a jakie wycieczki można tam odwiedzić?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś przebywał w Hi Residense 3* w Bangkoku?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Potrzebujesz hotelu w okolicy Pratunam, w pobliżu Baiyoke Sky i Siam Paragon. Znalazłem Grand Diamond Hotel, jest kilka recenzji. Może ktoś tam był. Co możesz powiedzieć o tym hotelu? Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym zatrzymać się na kilka dni w Bangkoku, w jakimś ruchliwym miejscu, z którego wygodniej byłoby zwiedzać miasto do maksimum, dobre centrum handlowe byłoby pod ręką.
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź