Pytania o RodosMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rodos
Dzień dobry. Do Grecji jedziemy 20 lipca pod koniec lipca, a nasz wybór waha się między Kretą a Rodos. Interesują ich przede wszystkim plaże, potem 3-4 gwiazdkowe hotele. Powiedz mi proszę!
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Jak jedzenie w hotelu? czy można bez problemu zatankować samochód? A co z kartami bankowymi? Jaki jest obecny stosunek do turystów?
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy w pokoju hotelowym jest czajnik?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Czy możesz mi powiedzieć, czy w tym hotelu jest menu dietetyczne dla dziecka?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jadę do Faliraki od 1 do 8 czerwca 2014. Szukam znajomych na wspólne wakacje! Wędrówki po dyskotekach, barach, wycieczki po samym Rodos. idę sam. Mam 32 lata. Byłem tam w zeszłym roku. Wiem trochę o samej wyspie i życiu nocnym.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
witam proszę powiedz jakie pokoje są przewidziane dla rodziny 3 osobowej jedno z nas to dziecko 5 lat (chcemy z kuchnią i telekomunikacją) czy jest to możliwe i ile kosztuje 2-tygodniowa wycieczka do tego koszt hotelu w przybliżeniu, biorąc pod uwagę wczesną rezerwację? dzięki.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy można gdzieś iść? co powiesz na zakupy?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy w pobliżu hotelu znajdują się rzędy sklepów, sklepów z pamiątkami, kawiarni i innej infrastruktury rozrywkowej? Czy można chodzić wieczorami?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztuje wizyta w Aquaparku na Rodos.Wliczając w to koszty napojów i fast foodów.O ile pamiętacie oczywiście.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, niezbyt drogi hotel 5 * z animacją w języku rosyjskim. Jaka inna wieczorna rozrywka na Rodos?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Potrzebujesz licencji na wypożyczenie skutera? Ile to kosztuje? A od jakiego wieku?
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
W lipcu jedziemy do ok. godz. Rodos. Chciałbym pojechać tam samochodem. Przy rezerwacji samochodu pojawił się problem z wiekiem (20 lat). Generalnie, czy można tam wypożyczyć samochód, jeśli wiek to: 20 lat, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu to 2 lata? I czy posiadanie międzynarodowego prawa jazdy jest obowiązkowe? W końcu po rosyjsku, a więc wszystko jest napisane po angielsku. Z góry dzięki za odpowiedź!!!
14 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Jadę tam pod koniec sierpnia z rodzicami, mam 23 lata i jakoś nie chce mi się spędzać czasu wśród krewnych i ich znajomych, co z młodymi ludźmi w tym hotelu czy jak jest z klubami ??
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi