Pytania o RodosWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rodos
W opisach na działkach od 42 do 64 mkw. Jest to dla nas niezwykle ważne!Cieszymy się na kontakt z Państwem, z góry dziękujemy!
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Planujemy odwiedzić ten hotel w lipcu. chcesz się dostroić...
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi hotele na Rodos z piaszczystym wejściem do morza, bez imprez i najlepiej dla dzieci, blisko sklepów i kawiarni.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kiedy lepiej (bardziej opłacalnie - taniej), ale w sezonie plażowym wykupić rodzinną wycieczkę do Grecji (koniec sierpnia lub koniec czerwca)?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi, czy zjeżdżalnie są w hotelu Esperides Beach czy w Esperos Palace??? Gdzie jest najlepsza animacja i która jest wygodniejsza dla dzieci? Dzięki
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kiedy lepiej (bardziej opłacalnie - taniej), ale w sezonie plażowym wykupić rodzinną wycieczkę do Grecji (koniec sierpnia lub koniec czerwca)?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Proszę o informację o cenach: wypożyczenie sejfu, czy leżaki, parasole, ręczniki są płatne, koszt Wi-Fi, możliwa dodatkowa rozrywka na wodzie. średnia cena za wycieczki itp. Dzięki.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Czy w tym hotelu dostępne są animacje dzienne/wieczorne? Czy są jakieś slajdy? Może ktoś ma zdjęcie. Wyjeżdżam na początku października. Dzięki.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pomóż mi wybrać hotel. W zeszłym roku byliśmy na Krecie, w tym roku warto wybrać się na wyspę Rodos. Kto był w dobrym 3*, 4*.Podróżują dwoje dorosłych i dziecko w wieku 8 lat. Planujemy wyjazd 8-10 czerwca. Jaka jest pogoda w tej chwili? Linia hotelu nie ma znaczenia.
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wylatujemy 13 lipca, co jest koniecznością!!! Zabierz ze sobą?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Najlepiej ze zjeżdżalniami, ładna i bliska plaża, niedaleko od miasta
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Szukam urlopu majowego z dzieckiem od 2 lat. Powiedz mi, że początek maja jest bardzo zimny? Czy pływanie w basenie jest prawdziwe? i drugie pytanie. w portowym klubie komfort dla dziecka od 2 lat będzie fajnie ciekawie, przeczytałam, że jest "zebra" dla dzieci od 2 lat (córka chodzi do przedszkola, aktywna, towarzyska). A może nie warto skupiać się na tym klubie?
10 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wybieram między hotelami na Rodos plaży Amathys i plaży Apollo, powiedz mi? Interesuje mnie przede wszystkim wejście do morza, ale także po drodze stan pokoi i obsługi. również który z hoteli jest mniej głośny.Z góry wielkie dzięki!!!
10 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Zorganizowaliśmy wycieczkę na 17 dni, zarezerwowaliśmy bilety, ale hotele na ten okres zostały najpierw potwierdzone, a potem odrzucone. Inny proponowany hotel na razie milczy. Możesz samodzielnie zarezerwować wycieczkę bokkingową, transfer z hotelu i przelecieć przez firmę. podobnie jak bilety lotnicze są dostarczane wraz z wycieczką do hotelu.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Proszę doradzić jak zorganizować ceremonię ślubną? Symboliczne, na przykład na plaży Faliraki. Co jest do tego potrzebne (dokumenty)? Dzięki za odpowiedzi!!!
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dobry dzień. Czy zwyczajowo daje się napiwek (na przykład pokojówce lub na ugodzie) komu))) ile? opowiedz mi o wycieczce lub po prostu jak ciekawe jest spędzanie czasu))) Wyjeżdżam w połowie października z dzieckiem w wieku 8 lat. Dzięki
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry, interesują mnie: ręczniki, parasole, leżaki - za opłatą? W jaki sposób? Sejf w pokoju lub jako usługa hotelowa, ile jeśli jest płatny? Opowiedz nam o kosztach rozrywki, proszę. Jakie są inne nieprzewidziane wydatki? z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
proszę powiedz mi jaka jest pogoda w połowie października od 7-20.10. Jak wygodne jest morze? Możliwość wypoczynku z dziećmi. Dzięki
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
proszę powiedz mi jaka jest komfortowa pogoda i woda na początku października od 20.07.10 na wakacje z dziećmi. Dzięki.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy w sierpniu Jak tam wyżywienie dla dzieci do lat 3 Czy muszę zabrać ze sobą żel, szampon i ręczniki plażowe? Podobnie jak plaża i baseny, bezpłatne Wi-Fi w pobliżu hotelu itp.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam, jeśli ktoś był na Rodos w nowym hotelu Mitsis Alila Resort & Spa 5*, opowiedz nam o tym więcej
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W Egipcie nie ma problemów z ręcznikami na plażę, ale jak jest na Rodos i czy można bez zbędnych konfliktów zabrać ręcznik z pokoju. Dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Księżniczka Andriana Resort & Spa
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę odpowiedzieć na [email protected]
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kupiliśmy wycieczkę na 11 dni od 21 czerwca, jest bardzo mało informacji o hotelu. Po raz pierwszy jedziemy do Grecji. Podaj mi wszelkie informacje o hotelu, jego lokalizacji, obsłudze, plaży, pokojach, ogólne wrażenia z wypoczynku. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Przyjeżdża mama i dorosły (15 lat) syn. Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planujemy wakacje we wrześniu, jedziemy z 9-letnim dzieckiem. Potrzebujemy bezpiecznego, niedrogiego hotelu na plaży nad brzegiem ciepłego, SPOKOJNEGO MORZA (to obowiązkowy punkt). Wyżywienie - śniadanie, żeby kawiarnie nie były daleko, animacja powinna być, leżaki i ręczniki gratis Bardzo ważne - chcę mały hotel, zatopiony w zieleni. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »