Pytania o RodosPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rodos
Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda na Rodos na początku października. Widzieliśmy prognozy. Zainteresowany osobistym doświadczeniem lub wiedzą tych, którzy byli tam na początku października.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry. Jak wygodnie na wakacje z dzieckiem początek października (1-15/10)? Wiatry))) odpływ i temperatura. Znalazłem informacje w Internecie, ale chciałbym wiedzieć bardziej obiektywnie. Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Jaka jest teraz pogoda na Rodos? Morze jest ciepłe? Wietrzny?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zebraliśmy się ze znajomymi, aby w drugiej połowie maja wybrać się na 2 tygodnie do Hotelu Mitsis Grand. Biuro podróży twierdzi, że w tej chwili jest jeszcze bardzo zimno do kąpieli w morzu i bardzo silny wiatr, bardzo zimno, szczególnie wieczorem. Chyba nie czytam tego w recenzjach. Pomóż mi zdecydować, proszę.
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
proszę powiedz mi, jaka jest pogoda w połowie października od 20.08.10. Jak wygodne jest morze? Możliwość wypoczynku z dziećmi.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Przylatujemy na Rodos 16 maja, chciałbym wiedzieć, jaka jest zwykle pogoda i tempo. w morzu?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czytałam, że na Kretę lepiej pojechać po połowie września, jak wiatry ucichną, czy na Rodos są takie problemy?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy można pływać?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
PRZYJAZD MAJA 20
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Do Lindos Princess jedziemy w połowie czerwca. Jaka jest tam pogoda? Jaka jest temperatura wody?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zainteresowany pogodą w październiku i stanem hotelu "Lomenitz"
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcę, żeby woda była jeszcze ciepła, a wieczorem, żeby nie było zimno!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pod koniec sierpnia chcemy pojechać na Rodos. Powiedz mi, proszę, jakie są plaże, czy morze jest zwykle spokojne o tej porze, czy nie? Nie chcę pływać tylko w basenie z powodu wiatru i fal.
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi