Pytania o HeraklionWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Heraklion
powiedz mi, które wycieczki są męczące, a które warto odwiedzić
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jak samemu dojechać na Santorini w najniższej cenie? dzięki za odpowiedzi
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam!Zatrzymamy się w hotelu Hersonissos Palace 4*, proszę powiedz mi, które wycieczki są warte odbycia, aby były interesujące, a gdzie touroperatorzy są drodzy?Dziękujemy za odpowiedzi!
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Jedziemy do Hersonissos we wrześniu, chciałabym wiedzieć na jakie wycieczki warto zwrócić uwagę, bo. Wierzę, że będziemy mieli ogromny wybór, ale tak naprawdę to pytanie jest warte zachodu! Wciąż interesuje się życiem nocnym - klubami ..
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Co warto zobaczyć na Krecie. Planujemy wynająć samochód i jeździć po wyspie. Powiedz mi jakie są przybliżone odległości i do czego. O której godzinie atrakcje są otwarte, ao jakich zamykają Ile kosztują bilety wstępu.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kto może przeprowadzić indywidualne wycieczki po Krecie i jakie są ceny dla nas trzech turystów chcących zobaczyć zabytki
11 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi kto ostatnio był na Krecie Heraklion jakie są ceny wycieczek z teztouru i jakie są ceny jeśli kupisz go z rąk, czyli na ulicy i gdzie można znaleźć rozkład jazdy na samodzielne wycieczki.Byłabym bardzo wdzięczna jeśli odpowiesz na moje pytania! Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy prom płynie z Krety i jakie są ceny (bez wycieczek) i czy można promem dostać się do Włoch lub innych pobliskich krajów? Dziękuję za odpowiedź
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Pierwszy raz na Krecie Chciałbym wiedzieć więcej o hotelu, pogodzie w maju, niedrogich wycieczkach (ograniczony budżet) Dziękuję za odpowiedzi
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 20 odpowiedzi
Odpoczniemy w dniach 11.06.2013--21.06.2013. Powiedz mi, które wycieczki najlepiej wybrać i jakie są ich ceny. Jaka jest pierwsza rzecz do zobaczenia na tej wyspie?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi lub udostępnij link do rozkładu jazdy autobusów na około. Kreta.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W maju odpoczniemy na Krecie w Malii! Chciałbym zaplanować budżet z wyprzedzeniem i zrozumieć, ile będzie kosztować 1 dzień wycieczki do około. Santoniri (taksówka do Heraklionu, bilety promowe, w obie strony, my sami chcemy spacerować po wyspie, a taksówka z powrotem do Malii), aby wszystko zrozumieć sami lub przez operatora ???? Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś wie, kto ma najlepsze warunki? A może w biurze jest pracownik rosyjskojęzyczny? Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodu? I jeszcze jedno: czy lepiej zabrać ze sobą gotówkę do Hersonissos, czy wszędzie można płacić kartą?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Panowie, którzy wypożyczyli tam auto? Dajcie mi kilka wskazówek, w jakiej firmie? Gdzie? Ceny? No, czy warto jechać, czy nie? Czy dadzą się tam podwieźć??? Dziękuję!! ! Przyjdę i napiszę recenzję + -.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
potrzebuję wypożyczyć samochód
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
latające lato 2012
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 24 odpowiedź
Biuro podróży poinformowało nas, że nie trzeba organizować wycieczek u Twojego touroperatora (Pegasus). Chciałbym ciekawą i kompletną wycieczkę, nie zmiętą.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ile kosztuje wynajem samochodu? Ile jest w hotelu, a ile jest za nim? Ile kosztuje benzyna w Grecji? jakie są warunki wynajmu, jakie są triki w wynajmie, na co zwrócić uwagę, żeby nie być w popandos. Czy ukraińskie prawa jazdy przechodzą w Grecji? Dlaczego mówią, że bardziej opłaca się wynająć samochód i samemu odwiedzić wyspę, czy to prawda?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 19 odpowiedzi
W przyszłym tygodniu wybieramy się z przyjacielem na trasę Fortuna 3* HB. Wszystko jak zwykle - sprzedali ostatniego Kozaka i pojechali na wakacje. Ile pieniędzy musisz wziąć minimum, aby podróżować i rozliczać się na wycieczkach? Gdzie możesz zaoszczędzić? :-)))
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi