Pytania o HeraklionWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Heraklion
Czy powinienem zabrać własne ręczniki plażowe? Jeśli to tylko przyrzeczenie, to normalne
6 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Polecam hotel na Krecie z jedzeniem odpowiednim dla rocznego dziecka. Budżet: 2000 euro dla 3 osób dorosłych i dziecka w wieku 1 roku. Wyjazd koniec sierpnia-początek września.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Będziemy 7 osób: Kobieta z córką i wnuczką; Jestem na emeryturze i 3 kobiety. W dwóch 2-pokojowych apartamentach: czy możemy, czy są inne opcje?...)
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kiedy podróżuję, zawsze przynoszę coś rosyjskiego administratorom lub właścicielom hoteli. Przy zameldowaniu daję albo czekoladę, wódkę, albo pamiątkę. Co poleciłabyś na grecki prezent?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Drodzy odwiedzający stronę, pomóżcie mi zdecydować, powiedz mi proszę. Jesteśmy trzema młodymi ludźmi, chcemy fajnego życia nocnego, dobrej plaży i niedrogich. Patrzymy na strony odpowiednie dla Grecji, ale znowu tylko 2 gwiazdki, wątpimy w to. Powiedz mi hotel, a może inny ośrodek, a nawet inny kraj. Podobał mi się IRO HOTEL w tej cenie? z góry dziękuję
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dzieci w wieku 2 i 4,5 lat, hotel jest wysoki i czy na terenie jest przeciąg? Czy temperatura wody morskiej będzie komfortowa dla dzieci? Czy jest podgrzewany basen dla dzieci? W jakim budynku lepiej zarezerwować pokój?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Hotele Nostos i apartamenty Niros. Kto był, polecacie te hotele. Co lepiej wybrać, czy lepiej wybrać inny hotel na wakacje we wrześniu. Chciałbym budżetowy z mini kuchnią i kilkoma niezbędnymi infra.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jak się sprawy mają z lekami na Krecie?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy Capsis Enteral Oasis to dobry hotel? Jaka jest plaża? Jak jedzenie? Liczby? Jeździmy z dziećmi – jedno ma 7 lat, drugie 4 miesiące, nie chcę się pomylić przy wyborze.. Albo doradzić coś dobrego. Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy jakieś jedzenie dietetyczne? Czy w hotelu lub w pobliżu można kupić lub wynająć wózek? Jaka jest teraz rzeczywista temperatura wody w morzu i basenie? Dzięki. mój adres to [email protected]
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
opis pokoi w osobnym budynku oraz opis budynku, najlepiej zdjęcia
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Chcę zapytać tych, którzy o tym rozmawiali. Kreta - dziecko w wieku 11,5 lat (dziewczynka, która lubi greckie mity) będzie zainteresowane wycieczkami czy nie? A jakie są najlepsze wycieczki? Z góry bardzo dziękuję!!! :)))
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, kto był w 2012 roku w Horizon Beach 3*. Do Grecji po raz pierwszy chcemy polecieć w czasie majowych wakacji. Ale jest wiele negatywnych recenzji. Wcześniej odpoczywaliśmy w Turcji i Egipcie w 5*. Czy możesz polecić inne hotele?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »