Pytania o HeraklionMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Heraklion
Jak odpoczywałeś?Jakie będą wskazówki i porady?Wycieczki? dzięki za odpowiedzi
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam. Przeczytałem, że w tym hotelu absolutnie wszystkie napoje są płatne. powiedz mi, czy to prawda?
10 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
A co można kupić na tym sobotnim targu? czy warto jechać?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Chciałbym móc kupić leżaki bezpośrednio w hotelu, a nie krosnać wzdłuż brzegu w poszukiwaniu
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ile w tej chwili (lato 2013) wynajmuje samochód o kubaturze od 1,2 do 1,6. na automatycznym? Najprawdopodobniej polecimy do Hersonissos albo do Heraklionu albo do wioski Gouves.
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
nasze biura podróży oferują w tym hotelu śniadania i obiadokolacje
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Notatka dla turystów mówi, że 3 lipca można zabrać do 10 kg jedzenia, odlatujemy, nie wiemy co robić, walizka jeszcze nie spakowana z powodu jedzenia? Wiersz 4 proszę pilnie !!!!!!!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
I co?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 21 odpowiedź
Jeździmy z dziećmi, bardzo lubią nurkować do wody (ostatnim razem odpoczywali w hotelu było molo, z którego radośnie nurkowali). Mam więc pytanie, czy można tam nurkować?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, gdzie można wybrać się na spacer w pobliżu hotelu, czy w pobliżu są sklepy, w których można kupić oliwę z oliwek, oliwki itp. Czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym hotelu. Czy w pokoju jest WiFi?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, która plaża znajduje się obok hotelu? A może to nie plaża, ale molo? Nie wynika to z map.
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Mój mąż i ja jedziemy do Hersonissos na 10 dni. Bardzo chcemy wypożyczyć samochód i jeździć po głównych atrakcjach przez 3-4 dni. Dlatego pytanie dla koneserów: co można zobaczyć w tym regionie? Czy ktoś ma link do przewodnika? Czy można (i ile to kosztuje) dostać się na Półwysep Chalcydycki samochodem? Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Planujemy podróżować po wyspie.
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi fotografa i przybliżone ceny))) dzięki)))
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
co jest lepsze dla par?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Marzymy o aktywnym wypoczynku i rozrywce. Czy są dostępne w Malii?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Czy na miejscu jest profesjonalny fotograf? Kto będzie mógł robić zdjęcia za dodatkową opłatą? Zazwyczaj w Turcji są fotografowie w hotelach! I nie byłem w Grecji .... i ta sprawa jest dla mnie i w tym hotelu bardzo ważna! Z góry dziękuję za odpowiedź ... Svetlana. [email protected]
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jakie programy polecasz? dzięki
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jakie wycieczki możesz polecić, uzdrowiska itp. Dzięki
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jeśli ktoś był na Krecie W TYM roku proszę napisać jakie prawa są wymagane do wypożyczenia samochodu? Musi być międzynarodowy, czy możemy użyć naszych plastikowych (ponownie, które są wydane teraz, czy można na nich napisać „Permis de conduire”?)
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jaki rodzaj muzyki gra na recepcji?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Nie byli w Grecji. Wzięliśmy fortunę 4* all inclusive, przyjazd do Heraklionu. Opinie o 4* są bardzo, bardzo smutne, jeśli mamy szczęście i trafimy do złego hotelu, to chcemy wziąć samochód (jak wszyscy, prawie) i jechać tam, gdzie jest dobrze. Czy ma znaczenie jakie prawa? Jeśli prawa nie mają międzynarodowego standardu, dadzą samochód? Czy oferujecie wynajem samochodów z fotelikami samochodowymi? Jaka jest cena wynajmu za dzień? Dziękuję wszystkim za rekomendacje i rady, w Grecji tak naprawdę jeszcze nie rozumiem.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jak przewieźć rower w samolocie, czy można go przechować w pokoju hotelowym?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Co polecasz? I serwują wino z beczek lub w butelkach?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Witam, nie możemy wypożyczyć samochodu. będziemy żyć dalej Kreta w Amoudarze. Proszę doradzić, gdzie można jechać autobusem, aby nie trwać zbyt długo. A czy można dostać się do zatoki Balos i plaży Ellafonisi zwykłym autobusem, jak długo w tym przypadku potrwa podróż? A jak najtaniej dostać się na Mykonos i Santorini?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Witam, we wrześniu jedziemy do Royal Heights Resort. Bardzo mi się podobało ze zdjęć, recenzji, ale żenujące jest to, że do morza i najbliższej osady jest ponad 2 km. Czy możesz mi powiedzieć, czy możesz wypożyczyć pojazdy i rowery w hotelu? Dzięki
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę o informację ile kosztuje wynajęcie transportu w hotelu (samochód, motocykl, rower). Dzięki.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »