Pytania o TeneryfaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Teneryfa
Kto latem spędzał wakacje na Wyspach Kanaryjskich?! Podziel się swoim doświadczeniem
7 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Z Gran Canarii dopłyniemy promem, wydaje się, że do Santa Cruz. Wylecimy za 5 dni z TFS (Tenerife South). Przede wszystkim chcemy zobaczyć wyspę, a dopiero potem popływać. Budżet jest bardzo ograniczony ;-)
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Na stronach internetowych piszą, że z hotelu do Las Ameritas 3 razy dziennie kursuje darmowy autobus – czy to prawda? Jaki czas?
9 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Polecam cichy, cichy hotel?
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę o pomoc w wyborze hotelu na Teneryfie w rejonie Playa de las Americas. Dwoje dorosłych i 12-letnia nastolatka planują wyjazd na początku kwietnia. Chciałabym zrelaksować siebie i dziecko, aby nie było to kompletnie nudne. Chciałbym 4 niezbyt daleko od plaży.Jaka jest zwykle pogoda na początku kwietnia? Czy można wygodnie opalać się i pływać? I nie tylko..., może możesz mi opowiedzieć o wycieczkach i fascynujących miejscach. Co możesz odwiedzić na wyspie? Z góry dziękuję za pomoc!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Szanowni Państwo! Skusiła nas wycieczka na Teneryfę z Alfa LLC do mieszkań bez wyżywienia, podczas gdy ostrzegano nas, że musimy zabrać ze sobą 500 euro na kaucję za korzystanie ze sprzętu, potem mówią, że kaucja zostanie nam zwrócona w recepcji przed wyjściem. Powiedzieli, że zawsze tak się dzieje, ale wątpiłem w Pomoc z radą!
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Po okropnych i wszechstronnych recenzjach o Tunezji byłem zdenerwowany. Ludzie mówią mi, w którym rejonie Teneryfy lepiej odpocząć, czy w sierpniu będą drogie wycieczki z Jekaterynburga i jaka jest wtedy pogoda i morze, czy jest sztormowa czy nie. Chcę zobaczyć turkusowy ocean i biały piasek. Które hotele 4 * są lepsze. Jakie wycieczki z dzieckiem. W ogóle nie wiem gdzie jechać, byłam już na Krecie i w Turcji, chcę egzotycznie, ale niezbyt DROGA, Dominikana, kłócę się, nie stać na to. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Pod koniec sierpnia jedziemy na Teneryfę z dzieckiem 1,9 mies. Który hotel wybrać, chcę plac zabaw i basen, a także piaszczystą plażę Może ktoś wie ???
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Ile pieniędzy dziennie wydaje się na jedzenie?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Nie możemy znaleźć najnowszych informacji o Playa Honda.Ostatnie recenzje były kilka lat temu.Może ktoś wie co tam jest teraz?Dzięki.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
na terenie hotelu znajduje się rosyjskojęzyczne biuro sprzedaży udziałów w oznaczonym czasie. dość agresywny sharazka. czy można ich naciągnąć i nadawców w osobie SPB AZIMUT po przybyciu do Rosji, suki zrujnowały całe wakacje.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy pokoje hotelowe posiadają klimatyzację?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy ten hotel jest odpowiedni dla 2,5-letniego dziecka? Czy jest coś dla dzieci poza menu dla dzieci? jak piaskownica czy plac zabaw...
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry Nazywam się Kirill Pierwszy raz wyjeżdżamy na Teneryfę we wrześniu z dwójką dzieci 3 i 6 lat z Alfy wg programu Firma dostała dwutygodniowy pobyt i jakąś prezentację. Brak opinii o tym hotelu.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym jechać pod koniec stycznia na 10 dni z dwójką dzieci (najstarsze ma 2,8 roku, najmłodsze ma 8 miesięcy) i trzema dorosłymi.Do którego hotelu najlepiej się wybrać, aby był odpowiedni dla dzieci (jedzenie, basen, plac zabaw) i dorośli czy było coś do zrobienia (siłownia, sauna), ale nie było to bardzo drogie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest różnica między zwykłymi hotelami a hotelami z napisem APT?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
rodzina składająca się z 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku 15 i 8 lat. Data od 27.10.11 do 06.11.11
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jakie są warunki do wypoczynku
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest kuchnia, polecacie dla rodzin z dziećmi?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie lepiej się zatrzymać i więcej pokoi w Casa Ducales lub w głównym budynku?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy nie jest za wcześnie na dziecko, jak tam lekarstwo na wyspie?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Dziękuję za opinie! Zdałam sobie sprawę, że hotel nie jest zły, ale problem pozostaje z plażą. Osoby podróżujące w 2009 roku pisały, że po prostu nie było go w hotelu. Powiedz mi, proszę, czy został ukończony w 2010 roku? Czy można pływać na wybrzeżu w pobliżu hotelu? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
z rosyjską animacją i klubem dla dzieci
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
koszt wycieczki w USD
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź