Pytania o TeneryfaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Teneryfa
Odpocznij Chcę wybrać się na wycieczkę na plażę. Jaka jest pogoda i temperatura wody w październiku? Czy warto mieć nadzieję, że woda będzie miała około 23-24 stopnie, czy w zasadzie tak się nie dzieje?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W pracy, wakacje w kwietniu, podróżujemy z dziećmi, martwimy się temperaturą wody w morzu (oceanie), nie bierzemy pod uwagę podgrzewanych basenów.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam, planujemy wyjazd w połowie listopada na Teneryfę. Powiedz mi proszę, czy będzie tam zimno, a jeśli jest zimno, to gdzie indziej można pojechać w listopadzie. Dzięki!
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jest pomysł na Boże Narodzenie przez tydzień, żeby tam pomachać. Ale nie byłem tam od 5 lat i nie pamiętam pogody
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy na wakacje, zastanawiamy się nad opcjami - bardzo chciałbym pojechać na Teneryfę, ale prognozy pogody są mylące. Jak realistyczne będzie opalanie się na początku maja? Byliśmy już na wyspie w sierpniu zeszłego roku - było super, nie chciałabym psuć wspomnień :)
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, pzhl, który był na Teneryfie w maju (część południowa), jaka jest tam wtedy pogoda? Bardziej interesuje mnie temperatura wody w oceanie, bo jak rozumiem, powietrze tam zawsze dobrze się nagrzewa. Czy pływa się wygodnie, czy woda jest wciąż zimna? A jednocześnie - czy są dyskoteki i bary, w których jest dużo młodych ludzi?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy wygodnie jest odpoczywać w grudniu
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę opowiedzieć kto był zimą na Teneryfie, jaka jest tam pogoda i czy w ogóle warto tam jechać zimą. Mój syn i ja kochamy ciepłe morze. Ucieszę się ze wszystkich odpowiedzi. Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
1. Jaka jest temperatura oceanu pod koniec kwietnia na wyspie iw której części wyspy jest preferowana, aby dziecko mogło trochę popływać. Dziecko ma nieco ponad 2 lata. 2. Niezapłacony mandat za parkowanie 6-7 lat temu, kiedy ostatnio byłem w Las Palmas wypożyczonym samochodem - czy będą jakieś problemy przy wjeździe? Nadal nie mogę znaleźć paragonu, nigdy go nie wysłali, a może został wysłany na stary adres.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
pierwszy raz wybieram się na Teneryfę wiele pytań
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź