Pytania o BarcelonaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Barcelona
Musimy jutro wyjechać, ale ambasada nie wydaje jeszcze wizy. TA nakarmił i nadal karmi śniadanie, że wszystko będzie dobrze, że bilety zostaną przebukowane itp. Przywieźliśmy dokumenty do TA 9 dni przed wyjazdem (nie mogliśmy wcześniej, paszport nie był gotowy), zabrali je do ambasady dopiero 2 dni później. Odmowa nie została jeszcze wydana, ale wizy też nie ma. Nie kupowaliśmy ubezpieczenia, ale słyszałem, że w razie problemów oszczędza! Czy możesz dać mi znać, czy możemy otrzymać zwrot pieniędzy? Ogólnie, jak postępować w tej sytuacji. Jestem w panice!!! Powiedz mi, Proszę!!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Dzień dobry Powiedz mi, czy mogę wjechać do Andory i wyjechać z hiszpańską wizą jednokrotnego wjazdu?Dziękuję!
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jadę na wycieczkę po Europie) problem się pojawił, skończyłem w tym roku z tytułem licencjata, już ubiegam się o tytuł magistra, zdałem egzaminy, mam dokument, ale się nie zapisałem jeszcze! ​​Oznacza to, że nie jestem jeszcze studentem. Mam kopię mojego dyplomu! Czy ten dokument wystarczy ambasadzie?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Proszę o pomoc w doradztwie!!!
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jestem zaproszony do Hiszpanii na tydzień, jak uzyskać wizę i czego potrzebuję? Czy potrzebuję wizy z zaproszeniem od strony zapraszającej? Mam czysty paszport :( Powiedz mi, co mam zrobić?
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi