Pytania o BarcelonaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Barcelona
Dobry dzień. Proszę mi powiedzieć, kto był na trasie autobusowej po Hiszpanii południowej królowej lub innej podobnej trasie do Hiszpanii z Akkord-tour.Pewnego dnia oferują wieczorny show całe życie Flamenco. Czy warto jechać?
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto prowadził? Jakie są alternatywne środki transportu? Musisz opuścić Krsta Brava 13 lutego i być w Madrycie 14 rano. Dzięki za odpowiedzi. ps. Pierwszy lot do Hiszpanii
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kupiłem bilet do Bas Touristik przez Internet. Kupon otrzymałem e-mailem. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę wymienić go na bilet?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
2 dni na zwiedzanie Barcelony, w przybliżeniu tylko jedno miejsce z kolejką linową będzie mogło odwiedzić.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Przyjaciele, powiedzcie mi najlepszą trasę na spokojne zwiedzanie w sierpniu (plaża w dzień, spacery wieczorem, mieszkamy w Castadelfes (niedaleko Barcelony). Jeśli w pobliżu Barcelony jest jakieś ciekawe miasto, które również warto odwiedzić, proszę o radę. czekamy na linki do opublikowanych artykułów oraz wskazówki Z góry dziękujemy!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Czytałem w recenzjach, że zamawiając bilety do muzeów w Barcelonie przez Internet, nie trzeba stać w kolejkach, ale nigdzie tego nie znalazłem, ile czasu zajmuje potwierdzenie zamówienia z hiszpańskich muzeów? Mapa będzie gotowa lada dzień, a 23 odleci.Zważywszy na moją znajomość języka angielskiego, domyślę się na długo. Może ktoś ma wydrukowany kurs "Co wciskać?" Dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W Barce będziemy zimą (czyli bez wakacji na plaży). Powstało pytanie - w którym miejscu lepiej się osiedlić, aby główne atrakcje znajdowały się w zasięgu krótkiego spaceru, zjeść porządny posiłek i trochę pobawić się na zakupach? Czy można to wszystko połączyć w jednym miejscu? Wszystkie opinie polecają - "do ciebie w centrum" - ale w centrum - gdzie to jest? Które place-ulice są najbardziej rozrywkowe-jedzące-zakupy?
13 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Autobus turystyczny w Barcelonie. Czas rozpoczęcia i zakończenia pracy. Jak długo trwa trasa czerwona i niebieska (jeśli nie wysiada)? Czy możesz przenosić się między nimi? Ile kosztuje bilet? Czy można wspiąć się na dach Domu Mila?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź