Pytania o BarcelonaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Barcelona
Dzień dobry! Proszę polecić swoje ulubione kawiarnie/restauracje/tapas bary w Barcelonie; dania do spróbowania w tych lokalach w Barcelonie. A także uporządkuj ceny żywności w tych placówkach i średni czek. Będę bardzo wdzięczny!
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
mecz na Camp Nou od 23-00 do 01-00, do tego wynajęliśmy hostel w centrum na jedną noc, teraz pytanie jak dojechać do hotelu w nocy. Znalazłem w sieci, że nocny autobus N2 przejeżdża obok stadionu prosto do hotelu. Jakie są cechy tego rodzaju transportu? Czy będzie zatłoczony fanami, czy będziesz musiał chodzić do hotelu nocnymi ulicami Barcelony?
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Według informacji w sieci, Śpiewające Fontanny są otwarte od czwartku do niedzieli w godzinach 21-23 z muzyką i światłem. powiedz mi, pzhl, czy pracują w ciągu dnia bez muzyki i światła?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Pytanie do tych, którzy byli w Barce późną jesienią-połową listopada. Czy warto go odwiedzić? Samo w sobie wydaje się być ciekawym miejscem - otwierają się piękne widoki, nawet jeśli nie ma zbyt wielu kwitnących roślin. Ale z drugiej strony klimat jest południowy, piszą, że pogoda będzie +15 + 20, co oznacza, że ​​ogród powinien być w zasadzie zielony. Ogrody są dla mnie zazwyczaj bardzo atrakcyjne! Co myślisz?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przyjaciele, potrzebuję twojej rady :) Do Barcelony lecimy na 2 tygodnie. Zamieszkamy na przedmieściach plaży (około 15 km od miasta). Znalazłem już informacje o głównych atrakcjach. Ale chciałbym spędzić pierwsze 3-4 dni (lub więcej) dokładnie na zwiedzaniu miasta, a potem tarzać się na plaży i wieczorami wychodzić do miasta, jeśli jest taka potrzeba. Czy mógłbyś udostępnić mapę miasta z zaznaczonymi zabytkami, a także gotowymi trasami. Wiemy o Bas Touristik, skorzystamy z niego :) Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Moje dziecko nie lubi pływać i opalać się - jesteśmy czerwoni, białoskórzy. Ale jednocześnie chce zobaczyć Barcelonę. A tata i ja nie ma nic przeciwko opalaniu i pływaniu. Kto co doradzi? Wynajmij mieszkanie na przedmieściach i wybierz się na kilka wycieczek lub zostań w Barcelonie. Chociaż chcę spokojnego miejsca... Dziękuję!
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź