Pytania o BarcelonaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Barcelona
Zarezerwowana wycieczka z Anex była pierwotnie w kwietniu do Phuket. Następnie przeprowadź rezerwację na wrzesień Barcelona. Teraz dali mi wakacje, ale nie mam czasu na dopasowanie dat do Turcji. Jak głupie jest przenoszenie rezerwacji na koniec przyszłego roku? Egipt nie chce zawracać sobie głowy testami. Plotka głosi, że Turcja również w niedalekiej przyszłości wprowadzi testy. Nie mogę podjąć decyzji.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Podziel się swoim doświadczeniem, będę bardzo wdzięczny, dziękuję.
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 19 odpowiedzi
Drodzy turyści i przedstawiciele firm turystycznych. Proszę doradzić mi wycieczkę po Europie. Okres podróży: od końca maja do całego czerwca. Życzenia: Budżet na zakup wycieczki to blisko 400 euro. Czas trwania do 10 dni. Jestem za nocną podróżą. Chciałbym 2 pełne dni w Barcelonie i nocleg w nim. A także z możliwością odwiedzenia Muzeum Salvadora Dali. Zainteresowany wszystkim... promocjami, wczesną rezerwacją...
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 20 odpowiedzi
Wybieram się na trasę „Flame Dance of Barcelona” 21 sierpnia. Szukam innych podróżników :) Napisz, będzie fajnie!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mam zamiar wybrać się na wycieczkę krajoznawczą po Katalonii w Barcelonie na 78 dni z biura podróży, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii, może ktoś był, czy odpowie? Coś tam każdy jedzie sam, ale postanowiliśmy jak za starych dobrych czasów: niosą, mówią... Odpowiedz!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi