Pytania o Sierra Sharm El Sheikh Hotel 5*Komunikacja i Internet

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
366 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Dzień dobry wszystkim!!!Lecimy do Egiptu,Sharm,Sierra Resort 3 lutego!Chcemy zakwaterować się w budynku nr 3, z przestronnym balkonem!Nie mam pojęcia gdzie i jak pisać o moich życzeniach, powiedz mi uprzejmie i mili ludzie !!) Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy można korzystać z Internetu z hotelu z normalną prędkością i za rozsądną cenę?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
powiedz mi....im bliżej wyjazdu pojawiają się nowe pytania.jakiego połączenia użyć w sharm i izrael.megafon w domu ale za drogo jak na egipt
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
dobrze przeczytałeś, że w hotelu jest mało Słowian i młodzieży? Czy to prawda? Kto jedzie do Siera od 13.06, napisz te razem jakoś fajniej)))))
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć. Idę do Sharm po raz pierwszy. Chciałbym wiedzieć, jak to jest z Internetem? Naprawdę potrzebuję normalnego Internetu (3G, Wi-Fi itp.), Kto wie, czy coś takiego istnieje? W Europie prawie wszędzie jest 3G i problemy z internetem. Odpoczywałem w El Gouna w zeszłym roku. Wi-Fi jest wszędzie i stosunkowo nie drogo (za 2 tygodnie ~70 $ koszt nieograniczony dostęp). W uroku słyszałem, że jest 3G, ale co zapewniają operatorzy i czy Rosjanin może kupić kartę sim. Z góry bardzo dziękuję!
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już