Pytania o Sierra Sharm El Sheikh Hotel 5*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
366 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czy to oznacza, że ​​jeśli mamy 3 dziewczynki, to nie wpuszczą nas na dyskotekę? Kto latał z Joyne, bez drinków w dyskotece? Gdzie znajduje się system all lub ultra all wskazany na kuponie?
5 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Jadę do Sierry w połowie lutego, powiedz mi, że 6 korpus jest naprawdę martwy i wszyscy się tam osiedlili?)
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, co to jest I jaka jest różnica między Premium a po prostu Al? A czy warto w ogóle jechać do Sierru samotnie?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 36 odpowiedzi
Interesuje mnie pytanie o posiłki w voucherach. Zastanawiam się, co należy napisać na voucherze, jeśli posiłek jest premium all? A potem biuro podróży wydrukowało potwierdzenie mojego wniosku i było Całe jedzenie, zapytałem, a oni powiedzieli mi, że to wszystko premium. Co, gdzie oglądać?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kto był w tym hotelu, powiedz mi, że obiad albo w ogólnej restauracji, albo w Hakuna Matata, to niemożliwe tam i tam tego samego dnia, czy dobrze zrozumiałem?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Hej! 01.06.2011 jedziemy do Sierra. W związku z nieczynnymi plażami chciałabym wiedzieć, gdzie naprawdę można pływać? Jakie wycieczki są oferowane z pływaniem? o. Tyran? Ras Muhammad? Co jeszcze?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już