Pytania o Amphoras Blu 4*Wycieczki

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
139 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Niedługo jedziemy do Sharm. Chcemy odbyć wycieczkę do Izraela w miejscach biblijnych. Organizator wycieczki powiedział nam, że jeśli chcemy jechać do Izraela, musimy kupić wizę za 25 dolarów, mimo że nie opuścimy Półwyspu Synaj. A także przestraszyli nas, że jeśli nie kupimy go od razu po przyjeździe, nigdy nie będziemy mogli go kupić ponownie. W internecie piszą, że wystarczy wiza na Synaj, a za 25 dolarów wizę na podróż do Gizy-Kairu (no cóż, nigdy nie wiadomo ostro niecierpliwego) można w każdej chwili przybyć na lotnisko. Kto wybrał się na podobną wycieczkę z Sharm lub Taba, czy też kupiłeś wizy, czy wystarczyło ci „tylko Synaj”?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
W internecie widziałem wiele dobrych recenzji o "Sinai Voyage" (Gena i Che) Czy mają reprezentantów w Hadabie? Kto miał dobre wycieczki z innych biur podróży, powiedz mi proszę i zorientuj się w cenach! Interesuje się Jerozolimą przez 1 dzień i Rasem Mohammedem. Czy to prawda, że ​​organizatorzy wycieczek są ci sami i nie warto przepłacać?
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim, w przyszłym tygodniu ja i mój mąż jedziemy do Aloha, bardzo chcę jeździć na wielbłądach i quadach, jeśli ktoś wybrał się na taką wycieczkę, podziel się swoimi doświadczeniami i kosztami, dzięki :)
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Chcę iść do piramid, powiedz mi, gdzie mam iść? A jaki jest koszt wyjazdu?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już