Pytania o Amphoras Blu 4*Miejsca i rozrywka

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
139 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Czy w pobliżu jest sklep spożywczy, sklepy z pamiątkami, atrakcje?
10 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Który numer poleciłbyś? Z widokiem na morze? Do basenu? Słyszałem dużo hałasu na basenie. Jesteśmy 2 parami podróżującymi średnio od 25 lat. Bez dzieci. Będziemy mieli 2 pokoje. Chciałem dać pieniądze na recepcji, żeby się dobrze uregulować. Doradź, kto może, gdzie żył z powodzeniem. Z góry dziękuję
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Cześć! Być może wybraliśmy ten hotel. Zainteresowany kilkoma pytaniami: 1. Co można zjeść w barze na plaży między śniadaniem a obiadem i o której godzinie? 2. Czy można dojść do 1001 nocy i ile to zajmuje i czy jest to bezpieczne. 3. Czy autobus z hotelu dojeżdża za darmo na stary rynek? jeśli tak to ile. Wcześniej byliśmy na kontynentach - morze bardzo mi się podobało, ale ciągle byliśmy głodni))) więc proszę napisz swoje wrażenie. Dziękuje za wszystko!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jedziemy z Pegaza do Klubu Allohu. Chcieli robić wycieczki do Kairu, na górę Mojżesza, a nawet małe rzeczy. Proszę powiedzieć, który operator i gdzie lepiej zarezerwować wycieczki. Pegasus w ogóle nie jest chwalony. Czy warto kontaktować się z mieszkańcami w sprawie wycieczek.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już