Pytania o Albatros Jungle Aqua Park Resort 4*Pogoda i pory roku

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
236 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Słodkie ceny, martwimy się, że całe wakacje nie odbędą się w kurtkach.
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Bardzo interesuje mnie pogoda w połowie lutego. Jedziemy tam 15 lutego. I jeszcze jedno pytanie - czy w hotelu jest Wi-Fi i czy jest tam gdzie łapie i czy jest darmowe????
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! Wylatujemy 18 maja do Dżungli. Powiedz mi, woda w basenach w tej chwili już się nagrzewa lub jeszcze nie. Latamy z dziećmi, więc to dla nas bardzo ważne! Byliśmy tam w listopadzie, baseny były podgrzewane. A może w maju?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czytałem, że trzeba zabrać ze sobą środki odstraszające owady. Ale recenzje były w listopadzie, jak to zwykle z tym problemem w sierpniu? Boję się alergii na ukąszenia, podróżujemy z dziećmi
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi kto był w lipcu z dziećmi w wieku 5 i 6 lat czy jest bardzo gorąco czy ok?
13 lat wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
Jaka jest temperatura w sierpniu? Prawie wszystkie pokoje nie mają balkonów, więc pytanie brzmi, gdzie suszyć rzeczy? Nie możesz wieszać bielizny w miejscach publicznych. Będę wdzięczny za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Mój mąż i syn (6,5 roku) po raz pierwszy jadą do Egiptu na majowe wakacje - na początku maja 2011. Strach puścić! doradzić czy warto jechać na początku maja (jaka jest pogoda?) i czy rzeczywiście będzie ciekawie dla maluszka? A co z odżywianiem? Będę wdzięczny za odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kto był w lutym? chcemy jechać nad morze pod koniec lutego dla dzieci - 4+2 lata, ale czytałam, że to najzimniejszy miesiąc, a w tym hotelu są tylko 2 podgrzewane baseny... Kto myśli - czy są jakieś punkt? Nigdy nie byliśmy w Egipcie, a od 2 lat mamy pecha z pogodą na morzu (jedziemy w kurtkach) .. Naprawdę chcę się rozgrzać...
13 lat wstecz  •  13 subskrybenci 14 odpowiedzi
Podróżuję z 5-letnim dzieckiem, to dla mnie bardzo ważne, moja córka uwielbia pływać, a o zjeżdżalniach nie mówię, boję się, że po prostu nie wyjdzie z basenu. .. Powiedz mi, kiedy zaczną podgrzewać baseny?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już