Pytania o Albatros Jungle Aqua Park Resort 4*Biura podróży i operatorzy

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
236 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Chcemy lecieć do tego hotelu. Numery to 10-12 października, podczas gdy zaproponowano nam wylot 23.10, czy ktoś może zobaczyć wycieczki wcześniej?
11 lat wstecz  •  4 abonent 12 odpowiedzi
Pod koniec lutego wycieczki do tego hotelu można było kupić w Anex i TEZ. Cena była mniej więcej odpowiednia, planowaliśmy pojechać, ale... Pewnego pięknego dnia hotel zniknął ze wszystkich touroperatorów na Ukrainie. W różnych TA nikt nie może udzielić jednoznacznej odpowiedzi DLACZEGO nie jest na sprzedaż i JAK DŁUGO jest ta kreskówka??? Jest dostępna na Rezerwacjach, rezerwacja jest możliwa (to znaczy, że nie ma hotelu u stóp), ale nie można wykupić wycieczki na Ukrainie. Pytanie: „Kto wie jaki jest powód i czy będzie sprzedawany w przyszłości???”. Dzięki.
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
Zawsze podróżowałem z TEZ TOUR. Ale w tym roku ich ceny są dziwne. Na przykład: cena wycieczki na 14 dni i wycieczki na 21 dni różni się o 50%, ale powinna wynosić 30% (nocleg jest dodany do lotu). Z arytmetyki TEZ TOUR wynika, że ​​dzień życia na wycieczce przez 21 dni jest droższy, a przez 28 dni jeszcze drożej. Generalnie powinno być odwrotnie. 28-dniowa wycieczka jest dwa razy droższa niż 14-dniowa, ale 28-dniowa ma jeden lot. Zamiast jednego 28-dniowego lotu możesz latać 2 razy przez 14 dni. Powiedz mi innego touroperatora dla Albatrosa ??? Nie ma problemów z wyborem innych hoteli, ale w Albatrosie panuje swego rodzaju monopol TEZ TOUR. Ale może teraz tak jest dla wszystkich.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Który organizator wycieczek oferuje ten hotel?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Mam pytanie do tych, którzy przylecieli do Hurghady z Kijowa. Wyjeżdżamy 3 sierpnia. Lot tam trwa 3 godziny, a powrót -5 godzin.Co to znaczy? Czy spotkałeś się z podobną sytuacją? Dzięki za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 18 odpowiedzi
Kto przyleciał do hotelu z Niżnego Nowogrodu, ile zapłacili i z jakim touroperatorem polecieli. Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Faktem jest, że kiedy zamówiłem vouchery, wszystko było już „zatkane” na wycieczkę. Zostałem zaoferowany z ON Travel. I choć pierwszy raz słyszę takiego operatora, zgodziłem się. Ale teraz przeczytałem recenzje o ich przedstawicielach i byłem przerażony - solidny negatyw. Teraz to jest bardzo przerażające! Jakby lot był kilkakrotnie przekładany i osiedlili się w innym hotelu, a nie w tym, który był opłacony i odprowadzili ich - spotkali się jak świnia. Podziel się swoim doświadczeniem, jeśli coś wiesz.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 17 odpowiedzi
Witam, chcemy lecieć pod koniec października w listopadzie na 11-14 dni proszę o informację: 1) Kiedy lepiej zarezerwować bilet, chcemy jechać 2 rodziny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci i 2 osoby dorosłe + 1 dziecko), dowiedziałem się w firmach turystycznych wszędzie mówią inaczej, w niektórych mówią dziś pilnie rację w innym w sierpniu... 2) Czytałem opinie o tym hotelu, było napisane, że od 7.11.09-14.11.09 w basenach była bardzo zimna woda, tj. Czy lepiej jechać przed tymi datami czy po ??? A może w tym roku. różnie? Dziękuje za wszystko!!!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Oferujemy tylko loty czarterowe, nie chcielibyśmy spędzać czasu na oczekiwaniu na lotnisku ze względu na opóźnienie. Jeśli leciałeś z Yakutsk Airlines, napisz swoje wrażenia
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już