Pytania o Albatros Jungle Aqua Park Resort 4*Wybór hotelu

Aktualne wycieczki do tego hotelu?
Uzyskaj najlepszą cenę od biur podróży
  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
236 subskrybenci zostaną
powiadomieni o problemie


Więcej o Egipt
Byliśmy tu już wiele razy, znowu chcieliśmy pojechać we wrześniu, ale martwię się - może stało się tam pusto, nudno, pusto? Życie tam zawsze toczyło się pełną parą, naprawdę nie chcę przychodzić i oglądać na wpół pustego hotelu, kto był niedawno, czy wie - powiedz nam, jak jest teraz, czy wszystko wymarło bez Rosjan? Jest bardzo mało recenzji...
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Kto podróżuje w ciągu najbliższych 2 tygodni? Zdecydowałeś, czy iść, czy nie?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, w jakim wieku mogą jeździć na dużych zjeżdżalniach?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
chcieli latać, ale powiedzieli, że ogrzewanie basenu dla dzieci tam nie działa, chciałem wiedzieć, czy to prawda?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
idziemy mama + córka 12 lat od 01.02.13 do 01.12.13, kto jeszcze jest z nami? zapoznajmy się!
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Ludzie, którzy pojechali na święta sylwestrowe, odpowiadają, co ze sobą zabrać, kto jest w czym na tej świątecznej kolacji? Złamał mi całą głowę.
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
były 2 razy w Royal Albatros Modern w Sharm i Jungle Aquapark. Jesienią jedziemy do Egiptu, ale poza Albatrosami nic nie mogę znaleźć, ale chcę zobaczyć inne hotele.Powiedz mi hotele z takim samym stosunkiem ceny do jakości iz taką ceną. Dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już