Pytania o Złote PiaskiWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Złote Piaski
Koszt wynajmu samochodu na dobę.
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pierwszy raz jadę do Bułgarii pod koniec maja słyszałem wiele dobrych rzeczy. Ale ja wolę aktywny wypoczynek, żeby nie spędzić 10 dni w hotelu, żeby jeść i pić, tylko zobaczyć zabytki, jakieś historyczne miejsca, może jakieś świątynie, żeby były wrażenia, a nie powiedzieć, jaką żoną jest Niemiec ma lub ma męża Anglika i jaki naród pije ile. Wygląda na to, że jedziemy do hotelu Słoneczny Brzeg, więc pytanie czy jest coś do zobaczenia, ile to kosztuje i rzeczywiście orientacyjne ceny za to i tamto. Nie lubię gdzieś chodzić nie wiedząc ile zabrać ze sobą, nie chcę wiosłować wszystkiego, co mam w domu, ale zabranie trochę też nie wchodzi w grę, jeśli czuję, że nie mam dość pieniędzy, zaczynam się denerwować i odpoczywać za nic. Byłbym wdzięczny, gdyby znalazł się ktoś, kto opowie, podzieli się tym, co jest i jak i po co.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
TORO NEGRO 3* Dzielnica Czajka, region Złote Piaski Jak oszczędniej dostać się do Nesebyru? Ceny?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy ze Złotych Piasków można dojechać autobusem do Ogrodu Botanicznego w Bałcziku. Jak najlepiej to zrobić.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Na wycieczkę do Stambułu potrzebujesz podwójnej wizy bułgarskiej. Co to jest? Jak to zdobyć?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pierwszy raz do Bułgarii jedziemy pod koniec maja. Powiedz mi, jakie wycieczki są interesujące? I opowiedz nam więcej o cechach wakacji w Bułgarii w „all inclusive”.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Chcesz wiedzieć, gdzie przyjedzie autobus ze Złotych Piasków do Stambułu? do jakiego obszaru? część miasta (ulica)? Albo najpierw do hotelu? Mowa o 2-dniowej wycieczce z noclegiem w hotelu.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Gdzie najlepiej je kupić i jaki jest przybliżony koszt?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Всем доброго времени суток!:-) Мы с мужем уже купили путевки, вылет 7 июня... Отель по рейтингу на этом сайте №1 - Берлин Голден Бич... Очень на это надеемся - что сильно не обламаемся! Дней не много - 12, да и впервые туда собираемся! Хотела попросить - посоветуйте: - какие и где заказывать экскурсии; - хорошие недорогие ресторанчики; - развлечение и т.д. Всем заранее большое спасибо!!!
14 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi