Pytania o Złote PiaskiMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Złote Piaski
9 miesięcy wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy zapewnia turystom jakieś usługi, na przykład do jazdy konnej? lub lekcja jazdy konnej, ile to kosztuje?
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jaki to numer? Nie widzisz z niego morza? Czy warto wynająć pokój z widokiem na morze w biurze podróży, czy łatwiej negocjować w hotelu? A cena zapytania?
10 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
powiedz mi - jedziesz do złotych piasków 7 czerwca --- gdzie możesz zjeść niedrogi lunch --- kawiarnia - lub stołówka ośrodka
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Zainteresowany jedzeniem i obsługą w hotelu?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
szacunkowy koszt wycieczki na 2 tygodnie od 11 sierpnia 2014 2 osoby dorosłe 1 dziecko
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w tym hotelu lub w Grifid Bolero odbywają się wieczorne występy? Dla aktywnych młodych ludzi (dla których ważna jest obecność animacji sportowej) lepiej zostać w Grifid Bolero czy w Grifid Wistamar?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Podziel się wrażeniami z tego hotelu. Teraz wybieramy między Excelsiorem a tym. Zainteresowani jakością jedzenia i tym, czy w pobliżu można spacerować wieczorem, czy w pobliżu są jakieś atrakcje dla dzieci, aby nie jechać! Co jest w pobliżu? Czy jest miejsce na wieczorny spacer, czy na plaży jest bar? Czy ogólnie ci się podobało? Podróżujemy z 4-letnim dzieckiem, więc nie chciałbym się pomylić w wyborze, z góry dziękuję za odpowiedź!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 48 odpowiedzi
Proszę podać nazwy hoteli w Złotych Piaskach z prywatną plażą.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, jak wygląda siłownia w tym hotelu, jak ona wygląda?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy jest wycieczka do Sofii ze Złotych Piasków? Ile to kosztuje i czy warto jechać. Widzę na mapie, że daleko….ale stolica wciąż. + Po przeczytaniu recenzji widzę, że Warna, Neserb i Sozopol są polecane… może coś innego? + w Stambule - czy jest drogo? czy to męczące? Czy warto podróżować z Bułgarii? jeśli jesteśmy z Ukrainy, to jak zwykle na granicy, czy wizę wkleją nam do paszportu, czy trzeba stąd popracować?
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Jak samodzielnie dostać się ze Złotych Piasków do źródła termalnego w kurorcie św. Konstantin i Elena?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jestem początkującym nurkiem. Chciałbym nurkować w ciekawych miejscach.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
...
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Interesuje mnie wszystko - lokalizacja, pokoje, jedzenie, plaża, obsługa itp.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Bułgaria
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcemy odwiedzić pobliskie miasta, co polecasz? Ciekawe są również ceny posiłków w kawiarniach przy hotelu iw miastach.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto odpoczywał w tym lub innym hotelu, powiedz mi, o której serwowane jest śniadanie. Dojeżdżamy o 1400. Czyli śniadania już nie ma?Czy da się je jakoś przenieść?Czy Bułgaria ma system lunchboxów jak w Turcji i Egipcie?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jakie lokalne drinki warto spróbować?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! powiedz mi proszę, jeśli weźmiemy HB, czy jest możliwość zmiany obiadu na obiad?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Mam nadzieję, że to nie znaczy, że łazienka i toaleta są na podłodze? Czy są nawet w pokoju?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
tylko się zastanawiam. to są moi przyjaciele
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź