Pytania o NesebyrMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Nesebyr
Jedziemy z mężem do Nesebyru, do hotelu bez jedzenia. Powiedz mi, gdzie możesz zjeść smacznie i niedrogo. Chciałabym spróbować lokalnych potraw, a ile powinnam brać na dwoje na 12 dni?
7 lat wstecz  •  13 subskrybenci 19 odpowiedzi
Pamiętam "Pomorie", "Słoneczny Brzeg". Czy istnieją teraz, ile kosztują, gdzie bardziej opłaca się kupować? Jakie inne alkohole polecacie?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Słyszałem, że w Nesebyrze jest wiele cichych i niedrogich kafejek, w których można tanio i smacznie zjeść, czy ktoś może polecić kilka takich lokali? Dzięki!
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi proszę, w rejonie South Shore znajduje się kawiarnia z menu dla dzieci. Albo przynajmniej kawiarnia, w której pierwszy raz zjesz zwykły rosół lub barszcz. W zeszłym roku, po trzech dniach odpoczynku, dziecko kategorycznie odmówiło zjedzenia ciasta z zup i kremów.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Podróżuję z córką od czerwca. Czy możesz mi powiedzieć, czy w hotelu jest pokój/klub dla dzieci?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
czy można zjeść gdzieś na plaży. a jeśli bierzesz jedzenie na cały dzień: czy jest jedzenie na zmiany. jaki jest harmonogram posiłków Dziękuję.
12 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, jedzenie w hotelach na zmiany, jeśli się spóźnimy, to czy wyżywią się?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Zarezerwowaliśmy na sierpień, wszelkie porady, jak uniknąć kłopotów ze śniadaniem, zmianą pościeli itp.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
gdzie można spacerować poza plażą. czy jest promenada. czy oni chodzą po mieście. jakie wycieczki i czy są drogie.
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jaka jest rozrywka dla dzieci?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W marcu 2012 przyjeżdżam do Nesebyru na 3 miesiące. Czy istnieje możliwość wyżywienia (obiady) w Państwa hotelu-restauracji? Jakie są warunki? Dzięki. Anatolij. [email protected]
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chciałbym poznać miejsca, w których można zjeść pyszny obiad i kolację)
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi proszę, czy jest daleko w Nesebyrze od Orfeusza do Starego Miasta?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, chcę wiedzieć, jakie jedzenie serwowane jest w hotelu Marina Palace, właśnie na stronie www.vkotravel.com piszą, że wszystko jest wliczone, czyli jest śniadanie, obiad i kolacja, jak rozumiem? A na innych stronach piszą, że jedno śniadanie lub śniadanie (bufet). Proszę, pomóż mi to rozgryźć. Kto podróżował i był w tym hotelu, odpowiedz! oto moja poczta [email protected] dzięki
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
chcemy wybrać hotel tak żeby nie był drogi i dobry nie będziemy siedzieć tam całymi dniami .. po prostu przenocować i dobrze się umyć i + śniadania. A jeśli możesz mi powiedzieć tanie, dobre kawiarnie i restauracje na lunch i obiad
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jak dobra jest najbliższa plaża?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy w tym hotelu można wynająć pokój dwuosobowy ze śniadaniem? Chcemy jechać od 10.09.10-17.09.10.
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Еду одна с ребенком.Будем в Равде, в гостинице - только завтраки. Где в поселке можно недорого и нормально пообедать, поужинать? Есть ли там супермаркет и если есть то на какой улице?
14 lat wstecz  •  2 abonent 10 odpowiedzi
Хотелось бы посетить Стамбул
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jak daleko od morza jest hotel? Jaki jest rodzaj jedzenia w hotelu? Czy można zarezerwować pokój jednoosobowy?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Цены в кафе
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
lecimy od 20.06 na 15 dni ze śniadaniem
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi